Events

Як у Києві пройшов благодійний майстер-клас з приготування ексклюзивних жовто-блакитних хінкалі

21 вересня у Всесвітній День Миру, у Києві відбувся благодійний майстер-клас з приготування ексклюзивних жовто-блакитних хінкалі.

Ініціатором та організатором події виступила Катерина Невська. Співорганізатором виступив грузинський ресторан «Мацоні» та його власниця Надія Хачатурова. З початку війни ресторан «Мацоні» підтримує обідами українських військових.

«Зараз на часі є будь-який внесок у велику справу перемоги України. Ми маємо підтримувати один одного словом і ділом. Маємо надихати і надихатися справами інших. Як ніколи, маємо виходити з зони свого особистого комфорту, щоб створювати комфорт суспільний. Сьогодні мені відрадно бачити такий фантастичний відгук від жінок бізнесу, що залишили свої справи і на якийсь час вдягли кухонні фартухи, щоб власноруч приготувати вечерю для українських військових. Бо всі ми розуміємо кому маємо завдячувати можливістю бути зараз в своїй країні, працювати і мати плани на майбутнє» – ділиться Катерина Невська.

«Ми дуже раді, що наші патріотичні жовто-блакитні хінкалі надихнули на проведення такого гарного та потрібного заходу. Наш гостинний ресторан з великим задоволенням відгукнувся на благодійну ініціативу і ми разом змогли організувати цей майстер-клас та смачну вечерю для військових. Мацоні з першого дня повномасштабного вторгнення допомагає Збройним силам України , готуючи обіди для наших захисників і ми були дуже раді, що до нас приєдналися гарні та успішні дівчата! Разом ми сила! Допомагаємо – перемагаємо!» – говорить Надія Хачатурова.

З цьогорічного Дня Незалежності України ресторан «Мацоні» запустив в меню ексклюзивне блюдо – хінкалі жовто-блакитного кольору, що за короткий термін вже полюбилися відвідувачам. А отже, саме їх було вирішено готувати на майстер-класі, щоб порадувати вечерею і наших захисників.

Партнер заходу компанія KTW Group.
Медіа-партнер THE ICON.ua