Events

Журнал ELLE провів церемонію нагородження міжнародної премії WOMEN OF IMPACT

5 березня в Музеї історії війни журнал ELLE провів церемонію нагородження міжнародної премії WOMEN OF IMPACT. Видання віддало шану сильним, незламним жінкам і відзначило впливових особистостей, які присвячують своє життя соціально важливим ініціативам і попри виклики доводять, що для українок немає перешкод.

З 1 лютого по 1 березня на сайті elle.ua проходило відкрите голосування у шести номінаціях, в якому взяли участь більше півмільйона осіб. Лауреатками WOMEN OF IMPACT UKRAINE стали:
● Тата Кеплер в номінації “Волонтерство”
● Ольга Руднєва, Superhumans Center в номінації “Реабілітаційна медицина”
● Ірина Данилевська, SUPPORT UKRAINIAN FASHION в номінації “Популяризація креативного
іміджу України за кордоном”
● Влада Ліберова, Інформаційний ресурс @libkos в номінації “Інформація та медіа”
● Маша Єфросиніна та Оксана Нечипоренко, «НЕЗЛАМНА МАМА» в номінації “Гуманітарні
ініціативи та громадські організації”
● Ольга Харлан в номінації “Спортивні досягнення”

Ще дві Спеціальні номінації були оголошені вже під час церемонії. Їхніми лауреатками стали Перша леді України Олена Зеленська, а також солдат і фотохудожниця Ірина «іSky».
Номінантки були нагороджені ексклюзивними прикрасами Guzema, подарунками від партнера Brabrabra та букетами від флористичної студії Pollen Buro.

Генеральний fashion-партнер інтернет-магазин Answear.ua пропонував гостям вечора зробити фото на інноваційній фотозоні. Окрім цього Answear.ua підтримав номінацію “Реабілітаційна медицина” та нагородив лідерку голосування окремою відзнакою. Гості отримали подарунки від бьюті-партнера Collistar.

Гастрономічними партнерами були Parkovy Roof Kitchen та Latinium.
Ведучою події стала Маша Єфросиніна, а за музичний супровід відповідали Заслужена артистка України, скрипалька Богдана Півненко та Koya

ELLE – журнал про моду номер один у світі. Найбільша медіаплатформа в Україні про моду, красу та стиль життя