Special projects

Виставка проєкту  «PEACE INSIDE YOU»

11 жовтня відбулася виставка продовження проєкту  «PEACE INSIDE YOU»   у новому просторі-галереї SWAP за адресою Воздвиженська, 34.

Вперше я як художниця а не дизайнер присвятила себе чотиримісячній резиденції, де працювала над інсталяцією «PEACE INSIDE YOU», присвяченій війні та викликану цим емоційну складність як я думаю й у інших українців. Інсталяція поєднала у собі різні історії в одній картині.

Одна історія – як усі українці об’єдналися під час війни, знайшли свої сильні сторони та боронять свою країну на різних фронтах, друга – про імперіалізм (тобто поневолення-розширювання за рахунок захоплення земель та народів), четверта про хліб та пшеницю – українське зерно викрадають і спалюють, що призводить до голодомору в різних країнах, третя – християнська: аналогія війни з потопом який тривав упродовж 150 днів: той момент коли Ной відпустив голуба і на третій раз пташка не повернулася. І тоді Ной зрозумів що нарешті земля висохла і він може покинути корабель. З цього момента його нащадки – нащі пращури знову заселили землю.”

Також це є результат першого партнерства між Écart та організацією @artistsatrisk. Продовженням цієї резиденції та інсталяції «PEACE INSIDE YOU» стала робота з людським тілом шо була представлена у галереї SWAP за адресою Воздвиженська, 34. І буде доступна глядачу ще місяць.

 

Comments are closed.