FashionSpecial projects

Lever Couture та креативна команда розробила цифрову сукню

Висловлюючи свою солідарність і захоплення рідним домом, українка, яка проживає у Лос-Анджелесі, кутюр’є Леся Верлінгіері створила унікальний проект на підтримку України. Дизайнерка презентує проект
у співпраці з креативним директором Дженні Уільямс, художнім директором Річчі Уільямс, OWOW Agency та маркетинговим агентством Chest Of Wonders.

Новаторський витвір цифрового мистецтва створювався разом із діджитал художником Олів`єром Латою, студією DNE and Real Motion, і українською співачкою Тіною Кароль, яка стала моделлю цього проекту. Сукня має вишиті цифровим засобом слова любові і надії, що уявно окреслюють кордони України.

Lever Couture та креативна команда розробила цифрову сукню. І будь-хто, маючи доступ до електронного девайсу, може завантажити листи любові, що будуть інтегровані у кутюрну сукню ручної роботи. Плаття ручної роботи, поступово перетворюючись на витвір, символом якого буде кожне повідомлення любові до України.

Багаторічні прихильники Lever Couture такі, як Міла Йовович, Kesha, Крістен Рітер, Banks, Нікола Формічетті, Ріна Саваяма, Віра Фарміга, об’єдналися, щоб підтримати дизайнерів і команду.
Цифровий витвір мистецтва, так само, як і сама сукня, буде пожертвувана народу України, та виставлена на аукціон, кошти з якого будуть направлені на гуманітарні потреби. 100% усіх зібраних коштів будуть передані Фонду Олени Зеленської.

Більше про проект можна дізнатися за посиланнями: www.lovelettertoukraine.org / @lovelettertoukraine
З будь-яких питань звертатися:
press@lovelettertoukraine.org

Comments are closed.