Fashion

Колаборація Guzema Jewelry х Gunia Project

Ювелірний бренд Guzema Fine Jewelry та бренд виняткових речей Gunia Project презентують колекцію “Незалежна”. Колекція створена жінками та присвячена сучасним українкам. Реліз у серпні, коли країна святкує 30-ту річницю незалежності, не є випадковим. Це творча реалізація мрії бачити жінок України вільними та сильними, спроможними видобувати свою особисту та громадську свободу.

“Саме така героїня надихає наш колектив та нас особисто, тож ми ставимо собі за мету підтримувати жінок”, — розповідають засновниці Gunia Project Наталя Каменська та Марія Гаврилюк.

Впізнаваним елементом спільної колекції стала квітка, знайдена на рушниках із різних кутків України ХІХ та ХХ сторіч. Спрощені візерунки стали основою для головних дизайнерських елементів. Лаконічність форми підкреслює символічне навантаження колекції, яка є сучасною інтерпретацією традиційної української культури.

“Gunia Project — єдиний український бренд, що створює широку лінійку продукції — від кераміки та гутного скла до текстильних виробів. Всі вони асоціюються з нашою айдентикою, — коментує співпрацю засновниця та креативна директорка Guzema Fine Jewelry Валерія Гузема. — Колекція вийшла чистою та змістовною. Кожен елемент колекції має історичну глибину”.

Ювелірна колекція із жовтого золота доповнена спалахами кольору: рожевого опалу та бірюзи. В майбутньому “Незалежна” буде поповнюватись іншими відтінками коштовного каміння. В асортименті є каблучка та чокер, дизайн яких побудований на мотиві перехресних стежок, кольє з тонких ланцюжків, а також квіткові орнаментальні й мінімалістичні сережки та кафи, які можна придбати в будь-якій комплектації — парою або як моноприкрасу. Браслети-фенечки укомплектовані впізнаваною деталлю з гравіруванням “Незалежна”. Колекцію доповнюють спеціалітети Gunia Project: шовкова хустка з квітковим орнаментом та свічка з новим ароматом.

“Незалежність здобувають”, — вважає творчий колектив, який працював над реалізацією колекції.

Рекламну кампанію “Незалежної” знімали стилістка Наталя Осадча та фотограф Стефан Лісовський. Натхненням для візуальної презентації колекції став образ співачки Квітки Цісик. “Це приклад свідомого, набутого патріотизму людини, яка інтегрована в глобальний контекст, але цінує своє коріння”, — коментує Наталя. Квітка Цісик народилася в Нью-Йорку, в родині львівської інтелігенції, і патріотичне виховання отримала в українській скаутській організації “Пласт”. Альбоми всесвітньо відомої співачки “Квітка” і “Два кольори”, в 1990 році номіновані на премію “Греммі” в категорії “Сучасний фольк”, значно підсилили присутність України у світовому культурному полі.

“Незалежна” є логічним результатом проактивної громадської позиції засновниць брендів Gunia Project та Guzema Fine Jewelry, які опікуються розвитком культури сестринства. Так, у 2019 вони співпрацювали з фондом “Я зможу!” Фонду Олени Пінчук, спрямованим на посилення ролі жінок у суспільстві. Gunia Project розробили колекцію жіночих футболок із принтами проти гендерних стереотипів “Не вішай ярлики!” та тематичними цитатами з творів перших українських феміністок — Лесі Українки та Ольги Кобилянської. Валерія Гузема, в рамках розвитку благодійного фонду Guzema Foundation, випустила колекцію кольє Inspirement Chain. Кошти від продажу прикраси були направлені на розвиток і підтримку проєктів, створених жінками.

GUZEMA JEWELERY

https://instagram.com/guzema_jewelry?utm_medium=copy_link

GUNIA PROJECT

https://instagram.com/gunia_project?utm_medium=copy_link