Fashion

Запуск нової лінійки “KATIMO” — Katimo Jeans

Надихаючись класичними силуетами епохи ранніх 90х з їх мінімалістичністю, стриманістю та зрозумілістю крою, засновниця Кatimo Катя Тимошенко презентує перший дроп нової лінійки в естетиці краси щодення — головного вектору бренда.

Денім — матеріал утилітарний, основа гардеробу, а тому одяг з нього повинен бути зручним та зносостійким. Для цієї лінійки команда бренда використала щільний денім з натуральної бавовни без синтетичних домішок у класичному блакитному відтінку stone bleach. Джинсова тканина проходить процес варки для досягнення вінтажного ефекту, який з часом стає більш вираженим. Ідеальний чистий аркуш для створення модних образів.

В перший дроп нової лінійки увійшли дев’ять позицій — класичні широкі джинси, міні шорти із низькою посадкою, спідниці — міді із високим розрізом та асиметрична міні, а також знакові для Katimo моделі. Так, в капсулі присутній класичний жакет з лацканами, а об’єм укороченої сорочки регулюється кулісками, які з’являються в колекціях бренда з минулого року. Продовжуючи працювати із складним кроєм, для цієї лінійки команда Katimo виготовила сукню-бюстьє, арт-корсет, а також бра у формі перевернутої вісімки — модель, що гарно зарекомендувала себе в основній весняній колекції бренда.

Всі ці моделі, за задумом Каті Тимошенко, є частиною своєрідного конструктору, який дозволяє скласти велику кількість комбінацій для повсякденних образів. Кожний елемент капсули можна міксувати один з одним в якості оммажу на канадський смокінг, поєднувати із мінімалістичною базою в дусі ранніх 90х, чи інтегрувати в образи із різними текстурами та складними елементами.

Перший дроп Katimo Jeans сфокусований на одязі для теплого сезону, а згодом лінійка буде розширюватись новими моделями.

Придбати Katimo Jeans можна на сайті katimoclothes.com та у магазині бренда на вул. Рейтарській 19а.

Comments are closed.