Fashion

Всі. Свої проведуть «Маркет підтримки»

Всі. Свої закликають підтримувати один одного та купувати українське: 26–27 листопада на Десятинній, 12 вони проведуть «Маркет підтримки». Тут будуть обмінюватися турботою одне про одного: свідомий шопінг допоможе локальним виробникам втриматися на плаву, а ті, у свою чергу, запропонують гостям підтримку у вигляді знижок.

Що шукати на маркеті

На «Маркеті підтримки» буде чотири поверхи з одягом, взуттям та аксесуарами від 120+ брендів:

1а поверх: поп-ап стор «ВільнаЯ» з лімітованими колекція дизайнерів;

−1 поверх: жіночий одяг (трикотаж);

−2 поверх: жіночий та чоловічий одяг, сумки, взуття, ремені, аксесуари, прикраси;

−3 поверх: верхній одяг.

На всіх поверхах маркету варто шукати знижки на різні товари від 10% до 50%. А на терасі −1 поверху розташується фудкорт, де гості зможуть перекусити, випити каву чи гарячі напої.

Оскільки Маркет підтримки припадає на важливу дату – День пам’яті жертв Голодомору в Україні. Команда Всі. Свої спільно із Фондом Музею Голодомору 26 листопада о 16:00 запрошує всіх охочих долучитись до Всеукраїнської акції “Запали свічку пам’яті”. На одній із терас Десятинної організатори, резиденти та гості маркету засвітять свічки як символ вшанування пам’яті кожного українця та українки, вбитих тоталітарним радянським режимом.

Безпека

Проведення маркету в умовах воєнного стану вимагає дотримання певних правил. Задля безпеки гостей маркету:

Якщо оголосять повітряну тривогу, маркет буде призупинений до її відбою.

Під час тривоги організатори попросять гостей покинути маркет і перейти в найближче укриття: на локації можна отримати інформацію про найближче сховище.

Маркет знову відчинить двері для відвідувачів після оголошення відбою тривоги.

Організатори радять також не забувати, що у столиці новий сплеск захворювань на коронавірус: потурбуйтеся, щоб у вас була з собою маска та дотримуйтеся безпечної дистанції.

Що? Де? Коли?

Теплий маркет відбудеться 26–27 листопада у Києві, на Десятинній, 12. Маркет працюватиме з 10:00 до 20:00 години. Вхід вільний