Fashion

Fun Fearless Female: Vika Adamska та Cosmopolitan Україна створили спільну благодійну колекцію

Дизайнерка із Харкова Віка Адамська та видання Cosmopolitan Україна презентували капсулу літнього одягу та аксесуарів для безстрашних, сміливих, красивих та незалежних Cosmo-girls. Малюнки для колаборації створила відома харківська мисткиня Марія Суслова, додавши до світового слогану бренду Cosmopolitan «Fun Fearless Female» яскраві символи — палаючі серця у руках дівчат, квітучі троянди та казкових левів.

«Для нас, українок, зараз слоган Fun Fearless Female має зовсім інше значення… В нашій спільній колекції із Cosmopolitan ми ніби перекладали ці сенси на нашу мову. Цей дроп — про неймовірну силу українських дівчат, які попри усі труднощі мріють, посміхаються (іноді крізь сльози), працюють, закохуються, волонтерять і вірять у добро. Наші серця дійсно палають, ми енергійні, впевнені, вольові. Ми обожнюємо рожеве, але давно зняли «рожеві окуляри». І усім нам необхідно трохи казкового, вірити у світлі сили. Наша капсула саме про це», — натхненно розповідає дизайнерка Віка Адамська.

Літня колекція Vika Adamska та Cosmopolitan Україна складається із мега комфортної бази (оверсайз футболки, спортивні шорти та об’ємні худі) та трендових моделей у яскравих літніх кольорах (шовкові лаунж брюки, принтовані кардигани, кроп топи та сліп спідниці). Лінійка також доповнена аксесуарами – носочками з принтом, пледами, чокером та моно-сережкою Fearless. Всі речі колекції як модний конструктор ідеально поєднуються між собою так, що можна створювати безліч абсолютно різних образів на кожен день. Кольори капсули — класичний рожевий Cosmo, насичений вишневий, небесний блакитний, молочний та білий.

Частина коштів від продажу кожної речі з благодійної колекції буде спрямована на допомогу ЗСУ

Про VIKA ADAMSKA
Український бренд VIKA ADAMSKA заснований у місті-герої Харкові в 2011 році дизайнеркою Вікою Адамською. Головною концепцією марки є баланс між популярними трендами та комфортом. При створенні колекцій дизайнерка робить ставку на капсульний гардероб, регулярно випускаючи тематичні лінійки – спортивні, повсякденні, костюмні та патріотичні. Майже кожна капсула – це готове рішення для актуального образу. Героїня бренду – динамічна, рішуча та мрійлива одночасно. Для неї слогани «Мрій!» та «Кохай!» – не просто принти на футболці. У її всесвіті речі – це радість, факапи – можливість стати кращою версією себе, а час – найцінніший ресурс.