Fashion

Pushka didgital show на Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021

5 вересня під час Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021 відбудеться Pushka didgital show. 

В рамках показу діджитальні колекції представлять 8 брендів: TaNich, 0820-SFF, nemaimesyats, Яковлева Анна, ALIONA PRODAN, dfd_360, Blanc de Blanc, KAI KAI.

Світ змінюється.

Час – це найцінніше що у нас є!

Ми більше не друкуємо гроші і квитки, не марнуємо час на черги и ретельно обираємо з ким зустрічатися особисто, а з ким простіше побачитися онлайн.

Ми хочемо проживати кожен день яскравіше, без обмежень.

Сьогодні, вже не важливо звідки ти.

Сьогодні ти створюєш своє майбутнє сам!

Хто перший прийме правила гри – почне їх змінювати і самостверджуватися у новій цифровій ері, яка вже настала!

Pushka didgital show – це 8 дизайнерів https://www.pushka-school.com.ua/pushkadigitalshow22 нового покоління інформації, вони архітектори свого майбутнього, які виходять за межі дозволеного і звичного для нас формату показів.

Вони – це свобода. Це нове дихання, нова сторінка, яка перегортає офлайн главу. Їх пристрасть базується на ідеях розумного споживання і прискорення продуктивності компаній.

Головна мета і синонім цифровий моди – це «reasonable consumption», заощадження та захист екології. Дизайнери більше не будуть створювати програшні ескізи і семпли, швидкість виробництва збільшиться в десятки разів без втрати якості, а найголовніше – без втрат для екології.

Зробіть паузу, щоб замислитись!? – Як багато ми витрачаємо часу і ресурсів на створення нової моделі, ми не шкодуємо ресурсу планети.

Епоха соціальної відповідальності,  де більшість приймають рішення піти новим екологічним способом тільки початок цифрового буму, де перемагають креативні ідеї, сміливість і новий підхід до ресурсів.

Саме так в найближчому майбутньому ми потрапимо в серця споживачів.

Сьогодні ми тут, щоб вершити історію і надихати одне одного!

Покази 8 дизайнерів презентує Мод – MetaHuman, створена Pushka School спеціально, щоб ознайомити аудиторію з перевагами використання технологій в сучасному виробництві одягу.

Pushka digital show також і про Instagram-коллаборації. Дизайнери вдягнуть digital-аватари: https://youtu.be/1tjkSpoa7V8