FashionSpecial projects

ТРЕНДИ SS/2023 FASHION ЗЙОМКА «THE OTHER WOMAN»

Мода завжди відображає те, що відбувається навкруги та реагує на будь-які зміни в суспільстві. Стиліст – мистецтвознавець Крістіна Білоус знайомить на прикладі колекцій українських та зарубіжних брендів, які продовжують працювати в Україні.

Головною музою зйомки стала Олена Світлицька — українська акторка кіно та серіалів, блогерка.

Назва зйомки «The other woman»перекликається з сучасним сьогоденням кожної українки. Під час війни жінка залишається жіночною, навіть, якщо одягти чоловічий піджак, або спортивний костюм. На цю зйомку стилістку надихнули світові тенденції, які були адаптовані до українських реалій.

Отже, більш детальніше по трендам:

Одним із трендів — boy style — речі з чоловічого плеча. Коли в країні війна, повсякденний жіночий гардероб стає більш зручним та адаптивним.

Тренд — total denim з філософією sustainable fashion. Мода і тренди не можуть існувати відокремлено від природи, саме тому важливо дбати про неї.

Ще один тренд — готика. В інтерпретації стилістки це вишукана та жіночна готика з поєднанням різних фактур: прозорість, лак, стрейч, тканина.

Білий колір — тренд, що символізує початок чогось нового. Нового життя та нових можливостей. Білий колір освіжає обличчя людини та образ в цілому. Білий може бути різних відтінків — ідеально білим, кольору слонової кості, молочним, перлинним.

Тренд прозорості — це про свободу та сміливість. Прозорі речі Крістіна рекомендує носити поверх сукні-комбінації. Або використовувати декілька прозорих речей одночасно.

Фітнес тренд – заняття спортом вдома і зміна способу життя на період пандемії та війни зробила спортивний одяг повсякденним. Наразі в спортивному одязі не тільки займаються спортом, а й одягають спортивні костюми на прогулянки містом. Щоб лук виглядав більш вишукано стилістка рекомендує одягати спортивний пояс поверх костюма.

В цьому сезоні актуальні окуляри в спортивному стилі, такі які ми можемо бачити на велосипедистах та мотоциклістах. Must have — окуляри у формі маски з дзеркальною поверхнею. Така форма окулярів ідеально доповнить образи в стилі спорт-шик. Скло також може бути кольоровим або класичним. Годинник з дзеркальною поверхнею – також буде цікаво підкреслювати ваш образ.

І головне пам’ятати, що все повинно виглядати гармонійно!

Comments are closed.