Fashion

Marsego представляє другу частину весняного-літнього дропу

Український бренд Marsego створює базові, вечірні, коктейльні та класичні образи, різноманітно інтерпретуючи поняття сучасної жіночності. Нову весняно-літню колекцію бренд розділив на дві частини: до першої увійшов теплий верхній одяг, трикотаж, базові та класичні речі, а у другій частині дропу надали перевагу сукням різного крою, приталеним жакетам, топам, спідницям та легким літнім тканинам.

Дизайнерка Марина Морозова зробила ставку на ніжні кольори, які поєднуються між собою, акцентні деталі та особливу увагу приділила рюшам. Жакети виділяються кроєм, корсетною вставкою на талії, а широкі лацкани та скошені кишені врівноважують силует.

Друга частина дропу складається з декількох суконь — з квітковим принтом, класичної чорної та більш сміливої з драпуванням. Також увійшли до колекції брючний костюм, топи зі збірками та вирізами, сорочки з рюшами.

Головний аксесуар сезону — текстильна брошка у вигляді півонії, створена у партнерстві з фондом Guzema Foundation. Кошти з її продажу йдуть на благодійність та допомогу тим, хто потребує цього найбільше. Кожну прикрасу через складнощі крою майстрині створюють вручну, тому вони виходять унікальними. Брошки представлені у класичних сірому, чорному, молочному, ванільному кольорах, ніжному блакитному, оливковому та рожевому.

Придбати весняну колекцію Marsego можна в Instagram бренду або флагманському магазині за адресою м. Київ, Велика Васильківська, 29