Fashion

Канонічне поєднання костюмів та капелюхів у спільномузніманні Eternal та Shmelevsky

Українські бренди Eternal та Shmelevsky представили новийпогляд на стилізацію популярних моделей своїх колекцій. Кожен із запропонованих образів покликаний підкреслитихарактер та індивідуальність за допомогою бездоганногокрою, оригінальних форм, незвичайних фактур і самобутніхдеталей.

Eternal створює одяг з особливою увагою до деталей та якості. Для бренду характерні натуральні тканини, класичнікольори, простi та строгi геометричні форми, актуальні поза часом. Назва бренду, що в перекладі означає «вічний» вiдображає один з ключових принципiв, покладених в йогооснову.

В центрі колекцій Eternal — костюм, як своєрідний синонімсвободи, в якому почуваєшся комфортно, сміливо та впевненено.

«Костюм — доволі універсальний елемент гардероба, що є базою для безлічі різноманітних поєднань. Але, треба визнати, ніщо так не довершує образ, як вдало підібранийкапелюх.
Нам близькими є цінності та підхід до створення колекційбренду Shmelevsky, імпонують їх оригінальні дизайни та безумовна якість», — коментують Eternal.

Shmelevsky — український бренд капелюхів ручної роботи, відмітна риса якого — нестандартні форми та сучаснийдизайн. Кожна модель створюється вручну, а весь процес — вiд опрацювання форми до підшивки стрiчки — виконуєсам дизайнер, поєднуючи традиції європейської та американської технік створення капелюхів.

Загалом, бренди запропонували оригінальний спосібурізноманітнити гардероб приголомшливим тандемом костюмів та капелюхів. Серія знімків, на яких моделіпостають в загадкових образах, натхненна творчістю Рене Магрітта.