Fashion

WONÀ by WONÀ CONCEPT: новий погляд на вечірній гардероб

Запуск бренду WONÀ by WONÀ CONCEPT став логічним продовженням історії WONÀ Concept — відомого бренду весільних та вечірніх суконь, що зарекомендував себе у світі весільного фешн як синонім якості, стилю та витонченості.

WONÀ by WONÀ CONCEPT — це свіжий погляд на створення вечірнього вбрання, в якому елегантність поєднується з практичністю, а головна перевага бренду в доступності та можливості замовлення онлайн. У такому випадку вбрання буде пошите за індивідуальними замірами, а доставка займе від 5 днів.

WONÀ by WONÀ CONCEPT створює вечірні образи, враховуючи індивідуальність кожної жінки. Варіативність тканин і різноманіття текстур, деталізація та доповнення зйомними аксесуарами суконь та костюмів дозволяють загравати з образом і задавати йому особливий характер. Широкий вибір силуетів та кольорів вечірнього вбрання WONÀ by WONÀ CONCEPT підкреслюють красу та унікальність жінки, акцентуючи увагу на яскравих деталях її зовнішності.

Вечірні образи WONÀ by WONÀ CONCEPT можна придбати в оффлайн магазині в Україні та онлайн з доставкою в будь-який куточок світу.

WONÀ by WONÀ CONCEPT — це не просто вбрання, це настрій та емоції, відтворені у святковому аутфіті. Це можливість обирати себе та свій ритм життя, вписуючи в нього елегантність та витонченість в будь-який момент.

wonabywona.com