Fashion, Special projects

Український день – вперше на Los Angeles Fashion Week!

8 українських фешн-брендів презентували власні колекції в рамках програми Ukrainian Fashion Forward центра підприємництва та інновацій Startup Ukraine та нагадали про війну в Україні.

Байєри та фешн-інфлюєнсери відзначили всі 8 брендів, які були представлені на LA Fashion Week. Українські дизайнери зробили шоу елегатним, цікавим та відрізнялись від інших.

У показі взяли участь талановиті українські фешн-бренди:

Два кольори (Two Colors), MustHave, TOTAL WHITE, RDNT STORE, L’eskizzo, ROÁR Cruise, Vivons, Overthesea.

«Українці не тільки борці, але й творці! Вони викликають подив та водночас захват в іноземців. Особливо цікаво спостерігати ВАУ-реакцію байєрів та інфлюєнсерів, коли ті розуміли, що колекції були створені дизайнерами під час війни в Україні», – прокоментувала Анна Петрова, президентка Startup Ukraine.

Шоу українська команда розпочала з міні-фільму українських медійників “Привіт, світе. Я – Україна!”, який розповідає про історію нашої держави до початку війни та наслідки повномасштабного вторгнення РФ.

До США українські дизайнери поїхали в рамках програми Ukrainian Fashion Forward, мета якої просувати українські бренди глобально і показати потенціал Made in Ukraine світу.

Учасники пройшли двотижневе навчання: майстер-класи, воркшопи, присвячені знайомству з американським ринком та його специфікою.
Також був відкритий тимчасовий шоурум українських брендів на LA market, де баєри та стилісти ознайомились з колекціями.
5 українських дизайнерів представили свої колекції на благодійній вечірці під час нагородження Oscar.

Програму від Startup Ukraine підтримали IBA (International Business Accelerator), Art Hearts Fashion, Fashion Techworks (LA), Посольство США в Україні і The New Mart (LA).