Fashion

Український бренд FRÉO презентує осінню колекцію Earth is calling

Пошук гармонії між світом моди та природи.

Український sustainable бренд FRÉO презентує осінньо-зимову колекцію, яка продовжує пошуки гармонії між світом моди та природи. Кожен виріб з нової колекції може стати кроком вперед до змін у сторону свідомого майбутнього. Колекція присвячена нашій планеті, природі та всьому живому. Вона наповнена природними відтінками та різними фактурами, котрі можна зустріти у природі.

«На створення цієї колекції мали вплив дві події: знищення росіянами Каховської ГЕС та мій перегляд фільму «Реальна ціна моди». Перше я перенесла дуже болісно, скільки всього живого було знищено, скільки землі затоплено, тварин вбито, людських душ покалічено. Я виросла біля Каховського водосховища, досі не вірю, що його більше немає. Документальний фільм теж мав неабиякий вплив на мене. Пів фільму я проплакала, мені важко усвідомлювати, скільки болю планеті та людям, які працюють на цих виробництвах за копійки, завдає швидка мода», — каже засновниця бренду Діана Лещенко.

FRÉO продовжують використовувати для своїх колекцій стокові тканин великих французьких та італійських виробників. Речами намагалися передати красу нашої природи. Так сорочка Glacier та сукня Iceland мають на собі кишені, що були натхненні кригою, по якій пішли тріщини, сет зі светра та штанів Fiji з тканини з бамбука по своїй фактурності нагадує скошену траву, а срібні ґудзики на пальто та піджаках ілюструють зріз дерева. Вони були виконані для бренду під замовлення по ескізу засновниці. Сукня Terra пошита з неймовірної жатої віскози, де в цих жатках видніються квіткові орнаменти. Вона загалом стала відображенням квітки, що розпускається.

Також в колекції знайшлося місце теплим та затишним речам на холодний період. Це чотири види светрів, вʼязані спідниці, сукня з італійської бавовни, що не кусається. Великий вибір і верхнього одягу: зірки колекції — довгі та короткі шуби з перероблених матеріалів, вовняні пальто, і пальто-піджаки.

Колекція вже доступна на сайті бренду.

FRÉO український sustainable бренд заснований у 2022 році, що пропонує концепцію (не)базового гардеробу. Працюючи лише з винятковими матеріалами та поєднуючи артизанальні техніки із сучасними технологіями, бренд створює речі, у котрих хочеться жити. Усі речі FRÉO створюються зі стокових тканин великих французьких та італійських виробників. Даючи друге життя тканинам, бренд створює нові історії та працює за системою дропів, випускаючи 4 сезонні колекції на рік, доповнюючи їх тематичними лімітованими дропами.