Fashion

Український бренд одягу MADON представляє літню колекцію

Льон та трикотаж, що рятуватимуть від спеки.

Український бренд одягу MADON, що родом із Запоріжжя, представляє нову літню капсулу, котра покликана розкрити внутрішню красу жінки. Мета літнього дропу — виразити впевненість і досконалість, зберігаючи монохромний стиль, який є визначною рисою MADON.

На цей раз бренд додає нові варіації кольору та текстур з натуральних матеріалів, що створюють неповторні образи для кожної жінки. Колекція розділена на дві частини — до першої частини увійшов комплект «Оdri» з 100% бавовни, що складається з поло-сорочки та спідниці з розрізом ззаду. Костюм доступний у трьох кольорах: чорному, білому та блакитному.

Друга частина літнього дропу представлена бестселером бренду комплектом «Sunset set» з 100% льону, який ідеально підходить для найспекотніших днів. Сет складається зі спідниці на прихованій блискавці та сорочки з комірцем-стійкою. Цей комплект можна обрати у синьому, блакитному та білому кольорах.

Також у колекцію увійшла оновлена, але класична модель бренду — лляна сукня-комбінація на тонких бретелях, що виконана у косому крої. На думку MADON, вона є незамінною річчю у літньому гардеробі. Така модель легко створить витончений образ.

Всі речі з літньої колекції втілюють в собі стиль, комфорт та якість, що робить їх ідеальним вибором, як для міського життя, так і відпочинку. Усі комплекти з колекції можна легко комбінувати між собою, створюючи неповторні образи.

Колекція вже доступна до замовлення на сайті бренду