Fashion

Український Pop Up VZIR СHRISTMAS EDITION 

У Антверпені 4 грудня 2022 (11:00 – 19:00)  відбудеться Pop Up VZIR СHRISTMAS EDITION з акцентом на демонстрацію того, що може запропонувати Україна. Це дасть відвідувачам унікальний шанс відчути смак українських брендів одягу та домашнього декору і можливо, навіть налагодити нові зв’язки з потенційними постачальниками.

Взір – це старовинне українське слово, що означає візерунок або мотив, який використовується на традиційній вишиванці.

Проект VZIR започаткували Оксана Сеничак, бельгійка з українським корінням, власниця магазину “Об’єкти – предмети та дизайн з України”, та Катя Орєхова, українка, яка втекла від війни в Україні на початку березня, модний та персональний стиліст. Обидві надихаються модою та інтер’єром і завжди у пошуку стильних українських брендів.

VZIR – це проект, що виник з ідеї просування українських виробників та брендів у Бельгії. Багато українських компаній та брендів дуже страждають від війни. У їхній рідній країні споживчий ринок скоротився. Для того, щоб вижити, вони змушені виїжджати за кордон та освоювати нові ринки.

Бренди, які візьмуть участь у виставці, з усіх куточків України, від Одеси до Києва, Харкова та Львова.

Мета – запропонувати всім учасникам ринку майданчик у Антверпені, який забезпечить унікальний контакт з міжнародною аудиторією.

 VZIR Café:

У кафе подаватимуться українські страви та напої. Виручка від нашого кафе піде на “helpuafrombe”, які закуповують гуманітарну допомогу для України, яка все ще дуже потрібна, незважаючи на стільки зусиль за останні півроку. Всі ці пожертви мають прямий вплив, допомагаючи людям в Україні швидко, тому що допомога потрібна терміново.

 

Слідкуйте за нами в Instagram 

За додатковою інформацією та прес-релізами звертайтеся до

Оксана Сеничак 0478216556