Special projects

Baby Bell: Guzema Fine Jewelry створили прикрасу для майбутніх мам

Ювелірний бренд Guzema Fine Jewelry презентує нову прикрасу Baby Bell – символічний кулон для майбутніх мам та їхніх малюків.

Золота підвіска у формі кулі має всередині ще одну маленьку кульку, точно як немовля у тілі майбутньої мами.Baby Bell перекочується на животику, створюючи ніжну мелодію, під звуки якої в тілі жінки штовхається нове життя. Коли немовля зʼявиться на світ, легкий дзвін кулону вже буде знайомим для нього, як таємна мова, даруючи їй відчуття спокою та безпеки.

Подібна прикраса була традиційною ще для народів Майя. Вони називали його “angel caller” і вважали, що цей дзвін кличе янгола-охоронця, щоб той наглядав за малюком та захищав його поки дитина ще росте у маминому тілі, і потім, коли зʼявляється на світ.

Натхненна прекрасним періодом життя в очікуванні малюка дизайнерка Валерія Гузема створила кулон Baby Bell для жінок при надії, а також для тих, хто просто дуже хоче стати матусями.

«Angel caller — традиційна назва такої прикраси, її вважають оберегом для немовлят, а також ще одним зв‘язком між матір’ю та дитиною. Малеча починає розпізнавати звуки приблизно в той самий період, коли мама починає відчувати її перші поштовхи. Цю прикрасу я створила, коли дізналась, що я в очікуванні другого малюка, тому це ще одна емоційна ниточка між нами. Звісно цей Baby Bell я подарую дитині при народженні, і можливо колись цей подарунок отримають мої онуки. Сподіваюся, це стане ще однією сімейною традицією, адже в традиціях народжується та живе майбутнє наших поколінь,розповідає Валерія. – Також я вірю, що прикраса стане символічною для жінок, які тільки мріють стати мамами».

Guzema.com