Special projects

Благодійна виставка-продаж робіт українських художників яка пройшла у Лімасолі

28 та 29 жовтня у Лімасолі пройшла благодійна виставка-продаж робіт українських художників Павла Макова, Олега Тістола, Романа Листвака, Олени Паламарчук.

Хедлайнером выставки став Павло Маков, в окремому залі були представлені його унікальні офорти із серії Utopia, Utopia Garden, а також спільні роботи Макова та Олега Тістола Ukrainian money project. Roxolana, серія робіт, яка присвячена створенню української національної валюти. Це перша виставка українських митців такого рівня на Кіпрі.

Ідея проекту виникла в українського дизайнера Вікторії Баланюк, яка проживає на острові та куратора Олени Новікової, а всі роботи були люб’язно надані українським колекціонером Андрієм Супруненком.

За два дні виставки велика кількість українців та резидентів острова змогли познайомитись з українським мистецтвом та культурою, виставку відвідало понад 400 осіб.

Проект In Silent Defiance був організований з метою благодійності, для допомоги українським матерям та дітям, які постраждали від війни, частина коштів від продажів була спрямована нужденним сім’ям, а також на розвиток мистецьких талантів дітей при творчій студії в Українському Будинку міста Пафосу.

 bvm@flowthelabel.com

www.flowthelabel.com

https://www.facebook.com/flowthelabel

http://instagram.com/flow_thelabel

You may also like

Comments are closed.