Special projects

Isaia Kyiv започаткували арт-ініціативу, аби зібрати кошти на дрони для ЗСУ

Можливість стати співвласником роботи українського автора Cергія Западня.

Вже декілька років Isaia Kyiv робить безліч соціальних проектів та допомагає в різних соціальних сферах, долучаючи до добрих справ гостей та друзів флагманського бутіку в столиці України. 

Розуміючи, що з кожним днем стає все важче долучатися та допомагати, так як вже дев’ять місяців тяжкого шляху, але звісно шляху до перемоги, команда бренду намагається створювати ще більш креативний спосіб для збору коштів на допомогу.

Нова ідея заснована на єдності. Саме вона з перших днів війни стала силою України.  “Об’єднатися в новій формі взаємодії з витворами мистецтва нам бачиться новітньою формою володіння красою. Та загравання з реальним метавсесвітом”, – каже Ліза Даль, co-founder Isaia Kyiv.

Цей проект, мабуть, перший в практиці арт-індустрій, коли сам об’єкт придбання стане магнітом об’єднання групи людей, які мають спільне бачення та цілі, символічно поєднає знайомих та познайомить незнайомих, але схильних до схожих добрих прагнень особистостей.

“Робота українського автора Cергія Западня вразила мене, коли я побачила її в галереї Каріни Качуровської, Avangarden. Такі знайомства стаються рідко, але народжують новітні форми взаємодій: зібрати благодійні кошти та об’єднати навколо змістів та цілей, створюючи незабутній досвід та глибоку взаємодію людей”, – продовжує Єлизавета.

Персонаж, зроблений з книжок, що відсилає на думки про розмаїття внутрішнього світу кожного, хто в змозі розширювати його до нескінченності.

Робота втілює в собі важливість пізнання людини людиною, підсвічує необхідність глибинної комунікації для розвитку людяності в нас самих. Пізнати один одного ми можемо тільки гортаючи сторінки пам’яті.

Стати співвласником цього витвору мистецтва вагою 400 кілограмів можна в єднанні з десятьма людьми. Також ви стаєте власником частки простору нашого бутику, де зможете насолоджуватись самі чи в єдності кола друзів за iдеально звареною кавою. Та відвідувати приватні заходи, які будуть створені саме для 10 власників. Роботу передано до столичного бутика Isaia Алексом Купером. Всі зібрані кошти з продажу такої частки будуть направлені на на купівлю чотирьох дронів для ЗСУ.

Флагманський бутік ISAIA

+38 (067) 581 58111

Київ, Софійська площа, Володимирська 22

https://isaiakyivstore.com

https://www.instagram.com/isaia.ua/

https://www.instagram.com/dalliza/

https://www.facebook.com/isaia.ukraine

https://www.facebook.com/liza.dal