i am u are – івент і платформа, присвячений українській креативній економіці, розпочинає свою діяльність у США

i am u are — масштабний проєкт про креативну економіку України в США. Його головна мета – презентація сучасної країни та її креативної економіки під час триденного заходу в Нью-Йорку 24-26 березня 2023 року.

i am u are – платформа та захід, що напряму підтримує більше 100 брендів, та розвиває інвестиційну привабливість України, щоб забезпечити загальне зростання економіки, а також підтримати креативну економіку, яка тримає тил, і є рушієм розвитку ідей і технологій. Захід має формат виставки з креативною архітектурною концепцією та вибіркою українських брендів і компаній. Організаторами події є Анна Пагава та комунікаційна агенція GOGŌLA, а також Христина Скрипка, експертка у сфері гостинності.

До команди проєкту долучилися: Маша Рева — креативна директорка, кураторка фотовиставки, Іван Грабко — візуальний і дизайн-директор, концепт-креатор; Надія Шаповал — креативний керівник та куратор відділу етнології. За розробку та втілення архітектурної концепції для обох локацій i am u are відповідає ФОРМА — київське архітектурне бюро, засноване Олексієм Петровим та Іриною Мірошниковою. Частина прибутку проєкту буде передана UNITED24, а головним charity-партнером стала платформа donut.

В рамках проєкту будуть реалізовані: ярмарок, виставка, презентації стартапів. Івент має стати місцем, де найвидатніші українці зможуть представити свої проєкти, налагодити співпрацю та вийти на діалог з американською спільнотою та інвесторами. Подія відбудеться у Skylight at Essex Crossing, розташованому в центрі Нижнього Іст-Сайду, – району з більш ніж сторічною багатою історією, що втілює автентичність Нью-Йорку, і де народжуються світові модні, культурні та кулінарні тренди.

Учасники будуть представлені у різних категоріях: fashion, книги, кераміка, технології, product design, етнографія та інше. Серед виробів улюблені всіма: IENKI IENKI, BETTER, Anton Belinskiy, KSENIASCHNAIDER, PASKAL, Masha Popova, Anna October, JUL, BEVZA, Nomis Jewelry, LUTIKI, GUNIA project, TRIP:TYCH, Guzema Fine Jewelry, а також інші. Особливої ​​уваги заслуговує відділ етнографії, до якого долучилися унікальні майстри з найвіддаленіших куточків України: Музей Івана Гончара, Carpathian Cult, ShchukaRyba, Viltse, Lashko family, Old Khata Project, Bubny in Ukraine, Petrichuk Bohdan, Hutsul Authentica та багато інших учасників, які підтримують та відроджують старовинні українські артизанальні техніки.

Маша Рева презентує фотовиставку, на якій будуть представлені роботи Данила Котляра, Христини Подобєд, Євгена Волкова, Віктора Бакіна та інших. А Надія Шаповал представить митців із традиційною українською керамікою, аксесуарами, дизайном, крафтом та деревом. Другою локацією проведення заходу став Український музей в Нью-Йорку. Під час pop-up в музеї буде представлена добірка речей від дизайнерів ювелірних прикрас, одягу та предметів інтер’єру, які поєднують мову традицій і сучасності.

Також на i am u are будуть представлені технологічні проекти Esper Bionics, DRESSX, Respeecher, оbimy, Ajax Systems, Reface, Effa та інші.

Захід i am u are став можливим завдяки підтримці спонсорів та партнерів.

До спонсорства i am u are долучилася благодійна ініціатива WE CARE FUND BY VBET UKRAINE. Крім того, преміум-спонсор Національної збірної України з футболу надав для благодійного розіграшу підписану футболку Олександра Зінченка — найтитулованішого українського гравця у європейських чемпіонатах. Спонсори проєкту — WePlay Esports — продакшн-компанія зі штаб-квартирами у Києві та Лос-Анджелесі, що спеціалізується на виробництві контенту та формує майбутнє індустрії розваг через кращі практики зі сфер кіберспорту, технологій та шоу. Благодійним партнером івенту стане компанія donut. MEEST та Nova Poshta Global, стали логістичними партнерами платформи, забезпечуючи транспортування до Нью-Йорка виробів понад 100 творців проєкту.
Також серед партнерів: Razom for Ukraine, BANDA Agency, Український музей у Нью Йорку, NYC EVENT PRO, та Skylight at Essex Crossing.

А також Міністерство цифрової трансформації України та Дія — спеціальні інформаційні партнери проєкту та показові приклади рівня сучасності і технологічного прогресу України. Міністерство запустило проєкт «Цифрова держава», який націлений на об’єднання всіх відомств України в єдину зручну й дієву онлайн-систему. Першим кроком в реалізації цієї місії стало створення порталу та застосунку Дія, онлайн-сервісу держпослуг, завдяки якому будь-яку державну послугу можна отримати просто у смартфоні.

Мотивацією створити масштабний проект, який об’єднав творців з України ділиться Анна Пагава, засновниця GOGŌLA: «З самого початку війни, моєю мрією було зробити захід, який відповідатиме рівню сучасної України та презентуватиме її креативну економіку. Багато фактів про Україну є різними проявами так званої шароварщини — надто спрощеного і досить поверхневого сприйняття української культури. Іноземна аудиторія часто з подивом для себе виявляє, що, Україна — не тільки країна з глибоким історичним корінням, але й прогресивна та сучасна держава, яка має неймовірні технологічні, фешн та лайфстайл бренди. Це те, що ми хотіли б підкреслити, і причина, чому я ініціювала створення цього проекту».

«Рік тому ми опинилися в пастці історії, але ніколи не припиняли творити історію для себе. Невдовзі ми зрозуміли, що маємо так багато чого дати. Для кожного з нас дім – Україна. Прекрасне місце, де ми виросли такими людьми, якими є сьогодні. Ми хочемо поділитися світом нашого дому, яким є Україна. Ми хочемо, щоб світ пам’ятав, що Україна захищає цінності, на яких будувалася сучасність – свободу, ідеї та демократію, а також, що війна не закінчилася», — доповнює Крістіна Скрипка

i am u are website
i am u are Instagram
i am u are video