Special projects

Проєкт “МОЇ” від Guzema Fine Jewelry: нові герої сюжетів — ONUKA та Анатолій Сачівко

Проєкт “МОЇ” від Guzema Fine Jewelry: нові герої сюжетів — ONUKA та Анатолій Сачівко

Проєкт “МОЇ” покликаний популяризувати українську мову та надихнути спілкуватись нею. Сила і важливість української розкривається в проєкті через особисті історії діячів культури, літератури та громадських діячів. Новими героями стали українська музикантка та мультиінструменталістка, а також авторка пісень ONUKA і український танцівник, хореограф-постановник, засновник «Apache Crew» Анатолій Сачівко.

“МОЇ” — довготривалий відеопроєкт, який стартував на початку 2023 року для того, аби висвітлити важливість української мови для кожного, а також розповісти унікальні історії, пов’язані зі становленням мови у суспільстві.

“Ми продовжуємо проєкт ”МОЇ” голосами видатних українців, аби відкрити важливі сенси рідної мови”, — стверджує команда Guzema Fine Jewelry.

“МОЇ” — це також колекція прикрас: брошки; сережки і кольє з діамантами, а ще каблучки з викарбуваною літерою “Ї” у білому та жовтому золоті.

Героями нових сюжетів стали: українська музикантка, мультиінструменталістка та авторка пісень, солістка гурту ONUKA Наталія Жижченко. У сюжеті вона згадує свій шлях до свідомої української, а ще розмірковує про мужність нації і те, що часом, одна літера “Ї” може сказати більше за тисячу слів.

А український танцівник, хореограф-постановник, режисер та засновник «Apache Crew», «Коло танцю»; режисер та хореограф кінобалету «Водуруду», Анатолій Сачівко у відео порівняв перехід на українську з поверненням додому, а також розповів про різні прояви мови, які прослідковуються навіть через мову тіла.

“Я не перейшов на мову, я повернувся до неї”, — каже Сачівко

Відео опубліковані на Instagram сторінці бренду
Прикраси можна придбати у бутику та на сайті Guzema Fine Jewelry
Відео з ONUKA на youtube
Відео з Анатолієм Сачівко на youtube
Всі відео героїв за посиланням

Comments are closed.