Special projects

ONE MRIA Pop-Up відбудеться в Лондоні 16-20 листопада 2022 року в Mayfair

Після неймовірного успіху першого ONE MRIA Pop-Up, що пройшов в липні 2022 року в м. Лондон (Англія), проєкт ONE MRIA повертається – цього разу, в більший простір та з новими іменами!

ONE MRIA – платформа підтримки українських дизайнерів, що була створена в 2022 році Анастасією Єршовою та Eленою Кіровою.

Вона покликана допомогти сталим та новим українським брендам інтегруватись в світову індустрію моди, сприяти видкриттю нових ринків та налагодженню комунікації з іноземними клієнтами.

Серед клієнтів та гостей першого One Mria Pop-Up в липні були директор моди Vogue British Сара Харріс, стилістка Джессіка Жерарді та акторка Келлі Разерфорд.  Захід відзначився не лише практично повним розпродажем представлених колекцій українських дизайнерів, але і численними схильними відгуками від відвідувачів та модних інсайдерів.

Другий One Mria Pop-Up відбудеться в Лондоні 16-20 листопада 2022 року в Mayfair –  одному з найпрестижніших районів британської столиці, що відомий великою кількістю бутіків всесвітньо відомих брендів, а також  стильною та вишуканою публікою, яка збирається з усього світу.

Цього разу на ONE MRIA будуть представлені колекції 18 українських брендів, серед яких: LITKOVSKAYA, Bevza, The Coat, KSENIASCHNAIDER, ELENAREVA, T. Mosca, Katerina Kvit, J’amemme, Queens, Arutuinova, Hempful, взуття та аксесуари від Kacharovska та Luna EX, а також ювелірні прикраси від NOMIS, Jewelry Lab та Guzema Jewelry.

Коктейль з нагоди офіційного відкриття другого One Mria Pop-Up відбудеться в четвер, 17 листопада 2022 року за участі засновників проєкту, дизайнерів – учасників, а також запрошених гостей.

42 South Molton street, London

 

You may also like

Comments are closed.