Fashion

Бренди Цвіте Терен та Motrych Studio презентують спільну весняну колекцію прикрас

Колекція, що нагадує про зміни пір року та закликає тепло.

Українські бренди Цвіте Терен та Motrych Studio обʼєдналися, щоб спільними зусиллями закликати цьогорічну весну. Бренди підготували колекцію прикрас, які стануть її особливим символом.

Природа завжди переважає короткоплинні обставини. Рік за роком, тисячоліття за тисячоліттям день змінює ніч, а зиму — квітуча весна. Коріння весняної обрядовості сягає дохристиянського періоду. Тоді люди не ділили рік на звичні пори: зиму, весну, літо та осінь. Натомість умовно означували період осені-зими та весни-літа (холоду/тепла). Зима у світобаченні народу була маленькою смертю природи, тому надважливо було спрямувати усі свої сили на її пробудження. Цвіте Терен та Motrych Studio звертаються до теми обрядових веснянок та пропонують закликати теплу пору в символічних прикрасах.

У рядках весняної лірики, зібраної фольклористами ще в першій половині ХІХ ст, до якої звертаються бренди, відображається трепетне очікування цієї пори:

«Ой ти веснонько, веснися!
Ой ти дівчино, краснися!»

«Прикраси з колекції Цвіте Терен та Motrych Studio — важливий символ цієї весни. Вони про ніжність, що тісно переплетена з традиційністю. Щось невтрачене, тому що ніколи не забувається», — коментують засновниці брендів Катерина Мотрич та Оля Остапенко.

В колекцію увійшли виконані зі срібла максимально реалістичні тендітні гілки дерева з бруньками у формі кафа, каблучки та чокера, а також порцелянова пташка ручної роботи — ще один символ весни та знаковий елемент колекцій бренду Цвіте Терен.

Символи обрані невипадково: тендітна гілка дерева, що ось-ось пробудиться бруньками, квітами, а далі — соковитими плодами, і вільний птах, що повернувся з вирію, пролетівши тисячі кілометрів, і є справжніми символами весняного сезону.

Роздивитися та замовити прикраси зі спеціальної колекції брендів можна на їхніх сторінках в Instagram Цвіте Терен та Motrych Studio.

Фото та відео для публікації знайдете за лінком