Fashion

JUL представляє демісезонний дроп

В очікуванні першого тепла, сонячних днів та добрих новин JUL презентує новий демісезонний дроп.

Щоб зробити прийдешню весну стильною і водночас комфортною, Юлія Логвін додала до колекції найнеобхідніші речі демісезонного гардероба: утеплений плащ, оверсайз куртку-бомбер, картаті верхні сорочки та м’які лонгсліви.

Перехід від одного сезону до іншого – найвдаліший час для трикотажу, якому JUL завжди відводить окреме місце. В новій колекції ця секція представлена жилетами, двома смугастими светрами, джемперами-поло, трикотажними топами і сукнями – короткою і довгою. Багато уваги ми приділили вибору тканин, щоб тепло та затишок можна було відчути на дотик – одягнувши пухнастий светр з мохеру або примірявши невагому і надзвичайно приємну до тіла сукню.

До нового демісезонного дропу увійшли також бавовняні сорочки, довгі спідниці та декілька костюмів у різних варіаціях – один з них виконаний зі світло-коричневого вельвету, однієї з найактуальніших тканин сезону. Ці лаконічні елементи добре поєднуються між собою та дозволять почуватися стильною та впевненою щодня і за будь-якого сценарію.

Кольорова палітра колекція – тепла і ніжна. Вона сповнена різноманітних відтінків рожевого і коричневого та має невеликі акценти з яскравих кольорів, які ніби нагадують про прийдешнє тепло.

Демісезонний дроп доступний для замовлення на сайті jul.ua з 21 лютого.