Fashion

BLAST OUT STUDIO презентує новий літній дроп

Український бренд Blast Out Studio, в основі якого лежить поєднання елегантного одягу з розслабленим, презентує новий літній дроп для міської рутини.

Мінімалістичні прямі силуети, гра з маскулінністю, та підкреслена витонченість – команда Blast Out Studio залишається вірною своєму ДНК і закладає в основу капсули культові айтеми марки в новій, літній, варіації. Кольорова палітра складається з градієнту бежевих відтінків від екрю до шоколадного, нейтральність яких нівелюється різноманітністю текстур: обʼємом вовни-букле, цупкістю деніму, гладкістю вельветової замші та невагомістю льону.

До капсули увійшли вʼязаний мʼякий кардиган-кафтан, який поєднується з топом; розслаблений брючний костюм з жакетом без рукавів; струмуюча максі сукня та грайлива міні; кімоно та піжамні елементи: лляні білизняні шорти, вкорочений топ на завʼязках та широкі штани. Яскравим елементом колекції стала довга туніка з макраме, яку можна вдягати як окремо, так і міксувати з іншими елементами капсули. Лінійка аксесуарів доповнилась оверсайз шопером та замшевими вʼєтнамками.

Натуральність, легкість та невимушеність – не тільки символи літа в розумінні команди Blast Out Studio, а й якості, якими володіє героїня нового кампейну – дослідниця української культури та засновниця бренду Nadiia Надія Шаповал.

Новий дроп вже доступний на сторінці бренда в Instagram, а також у фізичному магазині за адресою: м. Київ, вул. Ольгинська 6