Fashion

Бренд Hukh представив зимовий кампейн 

Бренд заснували сестри Ніка та Віта Гук у 2020 році зі ставкою на безкомпромісну якість, позачасовість і лаконічність. Понад 10 років роботи персональною стилісткою допомогли Ніці зрозуміти смаки та бажання жінок, а потім створити бренд, який доповнить їхні гардероби.

Одна з особливостей Hukh — вихід нових колекцій раз в сезон та декількох лімітованих дропів, щоб уникати перевиробництва. Саме тому в кампейні кері-овери Hukh, які пройшли перевірку часом та завоювали прихильність клієнток. 

 

До кампейну увійшли головні бестселери бренду: кроп-топи, футболки, костюм зі світшота та штанів, класичне двобортне пальто з італійської шерсті, оверсайз костюм, штани з екошкіри. Більшість асортименту в нейтральній палітрі, а з матеріалів переважають преміальні італійські тканини. Колекції створюються на власному виробництві справжніми майстрами своєї справи. 

В кампейні також представлені светри, створені в колаборації з трикотажним брендом Love by the moon. Універсальні моделі з високою горловиною та V-подібним вирізом чудово доповнять гардероб на холодну пору року.

Ознайомитися з колекціями та придбати одяг Hukh можна на сайті.

https://hu-kh.com

https://instagram.com/hukh.official

 

Comments are closed.