Fashion

Спекотне літо зі STIMMA: невимушена легкість у новій колекції

Спекотне літо вже відчувається всюди, тож український бренд одягу STIMMA випустив нову колекцію, головними елементами якої стали легкі фасони та багатошаровість. Завдяки речам з цієї колекції, клієнтки зможуть легко створювати красиві, та водночас, зручні образи для літніх буднів у місті.

Нова колекція виконана переважно з натуральних тканин, таких як бавовна та котон, що забезпечать комфортні відчуття та легкість руху у літню пору. Ці речі стануть ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт та стиль у спекотні літні дні.

Головними акцентами дропу стали білі мідіспідниця та сукня, які відчуваються немов легкі хмаринки. Укомплектувати образ можна жилеткою, що створить комфортну багатошаровість, яку так складно підібрати та стилізувати у жарку пору року.

Решта речей вироблені у стриманих та спокійних кольорах, що чудово доповнять будь-який гардероб. У лінійці представлені трендові моделі: елегантні сукні та спідниці, стильні жилети, а також легкі топи в однотонному виконанні.

Переглянути колекцію можна на офіційному сайті бренду, а також в офлайн-магазинах у 14-ти містах України.

Про бренд:

STIMMA – український бренд одягу, присвячений жінкам. В концепції бренду – створювати речі із думкою про жіночу силу, характер та винахідливість, аби кожен день був сповнений впевненості.