Fashion

L’eskizzo представляє капсульну колекцію до Дня святого Валентина – «DEVOTION»

Сьогодні L’eskizzo представляє спеціальну капсульну колекцію до Дня святого Валентина, найромантичнішого свята року – «DEVOTION»

Команда бренду занурюється в справжнє значення романтики та надихається зрілим коханням, наповненим взаєморозумінням, вірністю та теплом. Коханням, яке дарує відчуття сили та впевненості.

Ця ідея глибоко закладена в кампейні, який розповідає тендітну історію кохання, прихильність та пристрасть якого помітні в дрібних деталях – ніжному дотику руки, захопленому погляді, ніжності квітки та плавному танці спогадів.

Колекція обертається навколо розкішного темно-червоного відтінку – глибокого бордового з коричневим підтоном, доповненим невагомим блакитним і прозорим рожевим. Вибір колірної палітри підкреслює чуттєвість і відсутність відвертої провокативності, адже нова капсульна колекція L’eskizzo – про витонченість і грацію.

Нова капсульна колекція містить культові елементи тейлорингу L’eskizzo – стримані брючні костюми зі структурованими жакетами; блейзер із підкресленою лінією талії, а також двобортний смокінг із рукавами-кейпом та грайливий костюм із мікрошортами. Більшість силуетів – прості та зрозумілі, але диявол ховається в деталях: корсетні вставки, сміливі вирізи та прозорі тканини підкреслюють інтелігентну спокусливість одягу. Центральним елементом є пальто, яке можна носити як сукню на голе тіло.