Fashion

RIMMART

Знайомимо вас із брендом ювелірних прикрас rimmart. Це молодий бренд, заснований в 2019 році Риммою Ушаковою, в який вона вклала всю свою любов до витриманої краси.

Неповторні, вишукані, стильні — Римма створює свої прикраси такими, якими і уявляє клієнток бренду: “Я знайшла свій шлях – створюю дорогоцінну красу і хочу ділитися нею з іншими дівчатами. Ювелірні вироби — це наші маленькі візитівки, без яких неможливо створити довершений образ. Щодня вони дають нам можливість ефективно підносити себе, підкреслюють індивідуальність, зміцнюють впевненість, додають чарівність, яку ми можемо випромінювати”.

Кожна прикраса rimmart унікальна, адже створена вручну на всіх етапах – від ескізу до полірування. Основними є дві колекції: Golden Rope та колекція Grid.

Головна ідея колекції Golden Rope — це показати, що прикраси без діамантів теж можуть сяяти. Ланцюжок, що є основним сюжетом цієї колекції, грає на світлі, так само, як і діаманти.

Колекція Grid — про масивність і легкість одночасно: саме ці прикраси в геометричних формах і стали найвпізнаванішими. Римма, яка вчилася на дизайнера інтер’єру, каже, що в цій колекції також помітні її знання інженерних конструкцій та архітектурних рішень.

rimmart.com.ua