Fashion

Колекція Arutiunova Fall/Winter 22/23

Нова колекція Arutiunova Fall/Winter 22/23 – це переосмислення знакових речей бренду, завдяки яким його знають та люблять. Працюючи над нею, дизайнер Анна Арутюнова думала про сильних жінок, які змогли зберегти віру та жагу до життя попри все.

«Незважаючи на важкі для нашої країничаси, ми все одно хочемо залишатися жіночними та сексуальними. Ми памятаємо, як танцювали до ранку тазустрічали світанок в сукнях від Arutiunova. І зараз, як ніколи, впевнені, що світло переможе темряву, а ми повернемося до життя, де є місце радості. Моїми фаворитами в цій колекції стали спідниці зі вставками з сітки, куртки, а також боді, прикрашені розсипом, який нагадує схід сонця над Дніпром»  – каже дизайнер бренду Анна Арутюнова.

Саме форма сонця у вигляді вирізів та сяючий декор, схожий на його промені, стали центральними елементамиколекції. Дизайнер цитує керрі-овери Arutiunova, а саме костюми, як брючні, так й зіспідницею, вечірні та повсякденні боді, сукні довжини міні та міді. Також в колекції представлені шовкові сорочки, лонгслів, класичні пальто та незвичнікуртки з буфами у двох кольорах.

Як завжди бренд залишається вірним своїй ДНК, тому деякі з виробів прикрашені стразами, а на спідницях та жакетах присутні вирізи та арки. Використовується й сітка, зокрема у вигляді прозорих вставок на спині, рукавах жакету, в боді чи під поясом брюк, і традиційно шнуровка на бодіДля особливого випадку дизайнер пропонує вечірні сукні, максі та міні, блакитного кольору, а також боді та лонгслів, декоровані сіткою зі стразамиДеякі моделі дозволяють експериментувати з образами. Такзавдяки блискавкам, в брюках і юбках можна самостійно обирати ступінь сміливості розрізу, сорочки мають застібки не лише попереду, а й на рукавах, а спідниця міні має зйомну, прикрашену стразами, спідницю, що дає можливість робити цю річ як повсякденною, так і вечірньою.

Головні кольори колекції мокко, чорний, беж, синій і блакитний, а тканини – вовна, шовк, поліестер і віскоза.

https://www.instagram.com/arutiunova_official/

https://arutiunova.com/collections/shop

Comments are closed.