Fashion

Бренд RITO представив лімітований дроп осінньо-зимової колекції – «Птахи»

Український бренд трикотажу RITO представив лімітований дроп осінньо-зимової колекції – «Птахи». Її прикрасили вишиті «handmade» зображення птахів, якими ми часто милуємось в українській природі. До капсули увійшли теплі та комфортні светри, джемпери, лонгсліви, жилети та сукні, прикрашені оригінальною вишивкою.

Натхненням для нової капсули послужила перша, вив’язана сукня, яка і надихнула подруг започаткувати справу свого життя. Така собі перша ластівка, з якої і народився бренд. На чорно-білому фото з архіву Тетяни Абрамової, засновниці та СЕО трикотажного бренду RITO, вона вдягнена у першу річ RITO – в’язану сукню вільного крою з силуетом 90-х, прикрашену вишитими ластівками.

Шалений успіх цієї сукні й надихнув дівчат ризикнути та заснувати власну справу. Тому птахів було обрано символом цієї осінньо-зимової капсули, як подяку за правильно обраний шлях. Її особливість – вишивка. Вишиті ластівки, чаплі, чайки та дятли прикрасили в’язані речі. «Ми використали кілька технік вишивки, працюючи над капсулою. Це аскетичний тамбурний шов та художня гладь, що дозволяє передати натуралістичність зображення», – ділиться Тетяна Хмелевська, дизайнер RITO.

Птахи не випадково в центрі уваги капсули. Українці з давніх часів шанобливо ставляться до птаства. Наділяють їх особливою силою, бо ті сполучають земний і небесний світи, та володіннями сакральними знаннями. У палітрі капсули кольори від білого, пудрового, перламутрово сірого до вугільно сірого, чорного та відтінку карамелі. А також патріотичні кольори.

Розумне поєднання практичності та сезонних трендів – ДНК бренду RITO. Тож моделі капсули «Птахи» поєднують зрозумілі силуети та кокетливі деталі – вишивку. Яка задає настрій, й одночасно надає образу елегантності та оригінальності. Светри, джемпери, лонгсліви, жилети та сукні вільного крою з кашеміру, вовни та мʼякого трикотажу виконані в кежуал стилі. Їх можна буде легко поєднати з іншими речами гардеробу. Додати офіційності у комбінації з елегантними брюками-палаццо, граційності – підперезавши сукню широким поясом зі шкіри чи також трикотажу. Або ж одразу надати перевагу тотал-луку: доповнити джемпер чи светр спідницею міді з вирізом або завуженими брюками 7/8, прикрашеними стрілкою.

Колекція вже у продажі, а також її можна замовити на www.rito.ua

https://instagram.com/rito_knits?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Comments are closed.