Fashion, Life style

SLIPSTREAM ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ КЛАСИКИ ВІД PUMA

У сьогоденній культурі швидкого контенту та миттєвої популярності зник інтерес до “довготривалої гри”, але саме вона забезпечує глобальний вплив. У новій колекції Slipstream бренд транслює меседж “Класика назавжди”, передаючи естафету створення сучасної класики наступному поколінню.

За 75-річну історію, моделі PUMA стали справжніми іконами. Від вічних PUMA Suede або T7 Track Suit – до першого в світі фірмового баскетбольного взуття The Clyde. Від повсякденної легкості тенісних кросівок CAPro, що відображають стиль 80-х і 90-х років – до баскетбольних кросівок “Slipstream”, вперше випущених на початку 80-х років і перевиданих кілька разів за свою історію.

Акцентними моделями стали спортивний костюм T7 та модель кросівок з однойменною назвою колекції. T7 дебютував у 1968 році і з тих часів задає правила гри. Сьогодні PUMA переосмислили класичний силует за допомогою нового крою та матеріалів, піднявши класику на нові висоти – для нового покоління тих, хто змінює правила гри. Модель кросівок Slipstream народилась у 80-х, прославилась у 2000-х, а сьогодні ввібрали ключові риси класичного баскетбольного силуету за допомогою свіжих вуличних мотивів та динамічних ліній.

Частиною колекції та амбассадором Slipstream став український музичний гурт TVORCHI, який буде представляти Україну на Євробаченні 2023 у Ліверпулі. Через свій електронний саунд гурт транслює головну ідеологію колекції про свободу самовираження, відсутність страху до змін та переосмислення.

Колекція Slipstream з’явиться у продажі з 3 Травня 2023 року у мережі фірмових магазинів PUMA та магазинів партнерів бренду, а також на офіційному сайті PUMA Ukraine.

Puma – один з провідних світових спортивних брендів із розробки, створення, просування на ринку й продажу взуття, одягу та аксесуарів. Понад 75 років Puma створює стрімкий стиль у своїй продукції для найшвидших атлетів на планеті. Puma пропонує товари для тренувань або повсякденного носіння в таких категоріях, як футбол, біг, баскетбол, фітнес, гольф і автоспорт. Компанія укладає перспективні партнерства з відомими брендами, збагачуючи світ спорту інноваціями та створюючи динамічний дизайн своєї продукції. Puma Group володіє брендами Puma, Cobra Golf і Stitchd. Компанія поширює свою продукцію більш ніж у 120 країнах і налічує понад 14 000 співробітників в усьому світі. Її штаб-квартира знаходиться в німецькому місті Герцогенаурах.

Більше інформації puma.com