Health|beauty

Топ 5 засобів на літо для догляду за чутливою шкірою від Sensilis

Іспанський бренд Sensilis радий поділитися своїми 5​-ма найкращими ​з​асобами на літо, які підійдуть гіперчутливій та сенсибілізованій шкірі для захисту, щоденного догляду та відновлення шкіри.

1. The Cool Rescue Toner — заспокійливий та освіжаючий тонер-міст для подразненої шкіри, що миттєво знімає дискомфорт.

2. Skin Rescue Serum — сироватка з пантенолом та ніацинамідом, яка має протизапальний ефект та зменшує почервоніння, надаючи шкірі здорового вигляду.

3. Micellar Water AR — міцелярна вода з гіалуроновою кислотою та екстрактом лакриці, яка бореться з почервонінням, заспокоює, пом’якшує та відновлює бар’єрну функцію чутливої шкіри.

4. Hydra Essence Ultra Moisturizing Mask — ультра-зволожуюча маска з гіалуроновою кислотою та екстрактом гранату, яка глибоко зволожує та відновлює шкіру.

5. Calm in a Balm Balsam — бальзам для глибокого очищення, який робить шкіру м’якою та зволоженою, забезпечуючи відчуття комфорту та доглянутості.

Про бренд:
Іспанський дерматологічний бренд Sensilis (Чуттєвий) розроблений лабораторією Dermofarm та Інститутом Ганассіні у 1972 році.

Бренд SENSILIS розробили препарати, що доведено лікують гіперчутливу та сенсебілізовану шкіру, та унікальні формули для догляду та відновлення шкіри. Високий рівень доказовості ефективності бренду (клінічні дослідження, об’єктивно та суб’ективно доведена ефективність кожного продукта) порівняно з іншими брендами, які представлені на території України);

Б’юті відповідальність – свідомий підхід до захисту навколишнього середовища;

Бренд для задоволення найвибагливіших клієнтів, які цінують не лише максимальну ефективність і безпеку, а й шукають чуттєвих відчуттів.