Events, Fashion

Нова колекція бренду Андре Тана RDNT стала сенсацією Тижня моди у Парижі

1 жовтня в рамках Тижня моди у Парижі відбувся показ нової колекції RDNT, бренда Андре Тана. Колекція з символічною назвою «Birth of the Universe» викликала справжній фурор у публіки, на показі були помічені зіркові гості та інфлюєнсери зі всього світу. Демонстрація відбулась в знаменитому замку La Maison de l’Amérique Latine в самому центрі Парижа, на бульварі Сен-Жермен, де свого часу проходили покази колекцій Valentino, Yves Saint Laurent, Dior та інших ключових модних брендів. На подіум цього вечора вийшли всесвітньо відомі українські супермоделі – Аліна Байкова, Ірина Кравченко та Евеліна Мамбетова.

RDNT — це бренд в екосистемі дизайнера Андре Тана, якій відносять до категорії «streetwear» та «стійкої моди» (sustainable fashion). Речі RDNT постійно потрапляють в поле зору закордонних ЗМІ (Forbes USA, New York Weekly, Elle, Vogue та багатьох інших) завдяки яскравому поєднанню останніх трендів «вуличної моди» з еко-матеріалами та важливим соціальним меседжам, що супроводжують кожен новий дроп чи колекцію.

Нова колекція «Birth of the Universe», презентована на Тижні моди в Парижі, не стала виключенням. Тематично вона присвячена процесам виникнення нового життя на Землі, еволюції та оновлення — і тій неймовірній енергії, яка рухає ці процеси. В серці колекції — зображення жіночого лона, в його священно-містичному значенні, як символ захопливої подорожі під назвою «життя» та взаємопоєднаності всіх без виключення живих істот.

Речі з колекції максимально точно репрезентують дух часу та запити нового покоління. «Birth of the Universe» пропагує стиль, в якому поєднуються виняткова функціональність та зручність, а мінімалістичні та футуристичні дизайни допомагають носіям краще висловити самих себе. Нова колекція, завдяки поєднанню ергономічного дизайну та інтелектуальних функцій, дозволяє впевнено та легко орієнтуватися в оточенні та загалом сприяє активному способу життя. Використання еко-матеріалів, таких як органічна бавовна та перероблений поліестер, посприяло не лише візуально вражаючим дизайнам колекції, але і наново підняло серед гостів показу RDNT питання еко-свідомості та «етичної моди», які наразі є дуже актуальними у світовій fashion-індустрії.

Андре Тан: «Світ зазнає значних змін. Глобальне потепління, стихійні лиха, пандемії, економічні кризи та руйнівні війни впливають на всіх нас і змушують шукати відповіді на складні питання. Як українці, ми особливо сильно це відчуваємо. Водночас з цим у глобальному масштабі трансформується наш спосіб роботи, життя та спілкування . Разом з RDNT я запрошую всіх сприйняти ці зміни, долати всі випробування долі та перешкоди. І сподіваюсь, що одяг, який ми з любов’ю робимо в RDNT, допоможе відчувати себе краще в ці турбулентні часи».