Fashion

“Moonlight capsule” by POUSTOVIT

 POUSTOVIT представляє новорічну капсулу Moonlight.

Цей новий рік буде не такий, як усі попередні. Він особливий. Без салютів та гучних святкувань. Тому бренд створив речі, які пробудять відчуття свята у затишній атмосфері родинного кола та друзів.

Адаптуючись до сучасних реалій обмеженняноворічних вогнів, бренд обрав мерехтливу текстурутканини, яка лаконічно грає кольорами приштучному освітлені та сяйві свічок.

Капсульна колекція представляє девятьваріантів вбрання: сукня максі та міні, блуза тасорочка, останні бренд рекомендує поєднувати зі стриманими спідницями або штанами.

“… І як би не було нам важко, ми не будемо відкладати почуття, емоції та здійснення мрій. Бо вміємо любити життя посправжньому і радіти йому... Ми з командою бажаємо вам світлих та потужних моментів поряд з найріднішими. Нехай усі мрії здійсняться, ваше сяйво освітлює ці темні ночі так само яскраво, як місячне, а очі відблискують так, як вміють тільки зорі на небі. Наша капсула MOONLIGHT присвячена вам – і світлу ваших сердець.пише в своєму листізверненні до спільноти бренду його власниця та головний дизайнер Лілія Пустовіт

Новорічна колекція доступна на сайті бренду POUSTOVIT.com та в шоурумі, а також представлена парнерами: в ЦУМі та в концептсторі Apt13.