Fashion

Український бренд ҐАПТУВАЛЬНЯ презентує нову колекцію

Розуміючи красу і важливість української традиційної вишивки, ҐАПТУВАЛЬНЯ шукає способи перенести вишиване вбрання з розряду обрядового у повсякденне життя. 

Основою і натхненням колекції став такий елемент народного костюму як керсетка. Маючи безліч назв, що варіюються в залежності від регіону (керсетка, горсик, безрукавка, камізелька), цей вид одягу трансформувався крізь століття, але залишався видатною частиною української естетики. Команда Ґаптувальні бачить в таких речах не спогад про минуле, а невід’ємний елемент сучасної ідентичності українців. Вишите вбрання від бренду створене з любов’ю до традиції і думкою про сьогоднішню моду. Жилетки з яскравими візерунками схожі на керсетки наших пра-прабабусь, але не мають тавра «шароварної», нав’язаної візуальної культури. До колекції також увійшли жакети з аплікаціями з висушеного листя і в’язаних крючком елементів, класичні брюки, вишиті сукні та сорочки. 

Ґаптувальня  робить акцент на доречності традиційної вишитої сорочки за будь-якої нагоди. Поєднуючи сучасні силуети і вишивку, бренд демонструє, що народна культура існує поза часом – вона розвивається на наших очах і трансформується разом із суспільством. Одяг від Ґаптувальні не потребує особливих приводів – він створений, щоб супроводжувати вас кожного дня, на роботі і підчас відпочинку. Бо повага до власної культурної ідентичності беззаперечно личить кожному українцю.