Fashion

Весняна колекція KULAKOVSKY

Готуючи нову весняну колекцію бренда, Артур Кулаковський поринув у дослідження українського кінематографу. Сюжети класичних фільмів, серед яких культові “Земля” Олександра Довженка та “Тіні забутих предків” Сергія Параджанова, зовсім не схожі між собою, проте історії героїв, їх мужність та стійкість, хоробрість, наполегливість, справжність і впевненість — стали головним джерелом натхнення для дизайнера.

Продовжуючи грати на протилежностях, цього сезону Кулаковський протиставляє утилітарність природності, і це чітко прослідковується у дизайні, та у виборі матеріалів і кольорової палітри. Так, головними текстурами нової колекції став необроблений цупкий денім, з якого виготовлені брюки-карго та прямі брюки з розрізами, укорочені косухи і пальто-міді, та делікатна зім’ята шкіра, яка уособлює натуральність та чистоту. З неї створений здебільшого жіночний блок колекції — сукні-бандо, які підкреслюють вигини жіночого тіла, спідниці максі з низькою посадкою, і два корсети — бюст’є на ґудзиках та топ-трансформер, який можна стилізувати трьома різними способами. Винятками є бомбер із широкими рукавами, оверсайз сорочка і куртка з кулісками, завдяки яким можна регулювати її об’єм.

Як і минулого сезону, цієї весни KULAKOVSKY оновлює свої культові моделі — оверсайз бомбери та косухи, укорочені та класичні. Абсолютний бестселер бренду, бомбер із накладними кишенями — тепер виконаний із чорної м’якої шкіри. Серед нових айтемів — гіпероверсайз жакет, нібито з батьківського плеча, спідниці-міді із високим розрізом, а також оммаж на класичну джинсову приталену куртку — проте зроблену із гладенької шкіри у версії KULAKOVSKY

Особливої уваги заслуговують костюм з міні-спідницею та курткою, виконаний у шкірі із зміїним принтом, та бавовняні подвійні сорочки із вшитою манишкою, які, як і топи, пропонують декілька варіантів їх стилізації.

Цього сезону бренд використовує шкіру, яка пофарбована із використанням танінів добутих із листя оливкових дерев, що робить її нешкідливою для навколишнього середовища. Головні кольори нової колекції KULAKOVSKY — натуральні, земляні, відтінки: молочний, коричневий, чорний, небесно блакитний.

Колекцію можна придбати на kulakovsky.online