Fashion

Капсула нової колекції SAYYA Fall 2022

У новій колекції SAYYA створили капсулу для твого різноманітного настрою.

«Хто ти? Визначаєш лише ти.

Яка ти? Встановлюєш також ти».

Вивчаючи клієнтів нашого бренду, ми помітили наскільки дівчата різні, але по-своєму сильні, стрімкі, нездоланні. Тому, для нас було важливо створити капсулу, речі якої легко поєднується між собою. Адже зараз, більшість українок вимушені часто переїжджати і це не повинно їх обтяжувати. Величезні валізи з однотипним, нецікавим, непоєднуваним одягом… Але ж усі ми хочемо бути собою, виділятися, спрямовувати свою енергію у світ.

Саме через це – наша нова колекція про комфорт.

У ній представлені м’які кардигани та светри ручної роботи, міні з яскравою квітковою вишивкою, штани палаццо, сукні-сорочки, максі-спідниці в різних кольорах. Шовкові сукні та піжами, які бренд пропонує носити окремо та комбінувати з об‘ємними кардиганами. А ще, зручні базові футболки і лонгсліви.

Особливістю цієї колекції стали асиметрична сукня з топом, а також сет із жилетки та максі-спідниці з розрізами. Ці речі можуть послугувати базою для дівчини у будь-якій ситуації.

«Тобі не потрібна стороння оцінка. Ти маєш сама себе цінувати» – головна думка дизайнерки Люби Макаренко.  

Бренд завжди піклувався про своїх поціновувачів і тому було прийняте рішення, розширити розмірну лінійку. В колекціі зʼявився розмір XL, який можно одразу придбати, та не чекати на індивідуальне замовлення. Надихаючи дівчатами,  зйомка відбулася завдяки різноманітних SAYYA girls. 

Колекція Fall 22-23 доступна на сайті бренду www.sayya.ua