Special projects

ELLE UKRAINE вдруге представляє мерч разом з AISENBERG DENIM. Обличчям обрана співачка VERA

Вже вдруге одеський бренд деніму AISENBERG і глянець ELLE UKRAINE разом створюють стильний мерч. Новий дроп присвячено весні, пробудженню, оновленню, коханню, гармонії та свободі. Саме тому лонч колекції відбувається напередодні Дня Закоханих. Головний продукт – об’ємні джинси з нашивкою на кишені, на якій дизайн-команда AISENBERG відобразила символи збереження планети, гармонії та кохання. Цей графічний принт прикрасив також інший виріб колекції – вкорочений худі з вишивкою в тон. Головною героїнею кампейну колекції та діджитал-обкладинки ELLE в об’єктиві fashion-фотографа Даніла Кайстро виступила співачка VERA

Від кожної проданої одиниці мерчу AISENBERG та ELLE UKRAINE здійснюватимуться відрахування на потреби Міжнародного центру підтримки жінок і дітей «Місто Добра». Це благочинний всеукраїнський проєкт, великий комплекс надання соціальних послуг та притулку мамам із дітьми, що опинились у складній життєвій ситуації. Це не тільки міжнародний центр допомоги одиноким матерям, але й шелтер для евакуйованих сиріт, людей похилого віку, хатніх улюбленців.

Колекція AISENBERG та ELLE UKRAINE – для кожного з нас. Краса і любов покликані рятувати, допомагати, надихати та дарувати всім нам надію. Разом ми сильніші!

Дроп можна придбати онлайн на офіційному сайті бренду aisenberg-denim.com

*Від кожної проданої одиниці мерчу AISENBERG та ELLE UKRAINE здійснюватимуться відрахування на потреби фонду «Місто Добра»