Special projects

“WONÁ – це ти”: WONÁ Concept group презентує новий проєкт

 WONÁ Concept group презентує новий проєкт “WONÁ – це ти”. Головна його ідея — показати, що всі дівчата, без виключень, прекрасні і немає потреби підлаштовуватися під загальні «стандарти» розуміння краси.

WONÁ – це я. WONÁ – це ти. WONÁ – це кожна з нас.

WONA

 

Дослідження Корнельського університету, проведене Лорі Нейбор і Джеффрі Собал, показало, що 70 відсотків наречених, які брали участь у дослідженні, хочуть скинути вагу. Таке прагнення дотримуватися нав’язаних стандартів краси й нібито “правильних параметрів” спотворює природну красу та індивідуальність людини, вганяє в рамки, знижує самооцінку, позбавляє любові до себе і впевненості. Частою причиною стає відсутність відповідних розмірів бажаної сукні.

У зйомці для проєкту взяли участь 3 абсолютно різні дівчини, які представили 12 найпопулярніших моделей суконь від брендів WONÁ Concept і Eva Lendel, що входять до WONÁ Concept group. Класичне і мінімалістичне, пишне за останніми тенденціями або приталене розшите мереживом і паєтками — кожна наречена знайде свою сукню, що підкреслить її індивідуальність і красу!

WONA

“WONÁ Concept і Eva Lendel – це впізнавані і популярні бренди не тільки в Україні, але і в Європі та США. Ми не могли залишитися осторонь і проігнорувати цю тему, оскільки нам важливо, щоб абсолютно кожна наречена змогла знайти свою сукню, відчувала себе красивою і впевненою, захоплювалася собою і своїм зовнішнім виглядом. Це й стало причиною й одночасно натхненням для створення проєкту”, – ділиться Ілона Шрамко, співзасновниця WONÁ Concept group.

Назва проєкту “WONÁ – це ти” транслює головні цінності WONÁ Concept group. В команді вважають, що процесом підготовки до весілля потрібно насолоджуватися. Жінки — справжні музи: їх краса, сила і воля духу стають натхненням для створення неймовірних образів бренду. В WONÁ Concept group прагнуть, щоб кожна жінка могла втілити свої мрії і не турбувалася про сантиметри, адже в цей період життя найцінніше — це почуття та емоції.

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

WONA

 

WONÁ Concept

https://wonaconcept.com/

https://www.instagram.com/wona_concept/

Eva Lendel 

https://evalendel.com/

https://www.instagram.com/evalendel/

Фотограф:

Сергій Васильєв https://instagram.com/sergeyvasiliev1

Стиліст:

Анна Гончарова https://instagram.com/aniahoncharova

Макіяж:

Ольга Остапчук https://instagram.com/olhaostapchuk

Зачіски:

Павло Лотнік https://instagram.com/pavellotnik

Асистент візажиста:

Маша Каиро https://instagram.com/mashacairo

Відео:

Поліна Гребеник https://instagram.com/grebenik

Моделі:

Олександра Киртока https://instagram.com/alexkirtoka

Софія Возняк https://instagram.com/svoz

Аліна Коваль https://instagram.com/alinakoval._

You may also like

Comments are closed.