Life style

Welcome to London: Osocor Residence відкриває зимову локацію, присвячену столиці Великої Британії

10–11 грудня відкриє свої двері резиденція Osocor Winter Residence: London Story, присвячена столиці Великобританії, що є вірним другом та помічником Україні в боротьбі з росією.

Попри війну, столична влада не відмовилася від новорічно-різдвяного настрою: нещодавно мер Києва Віталій Кличко оголосив, що головній ялинці все-таки бути, однак вона не матиме ілюмінації та буде споруджена за приватний кошт. Osocor Residence підтримує цю ініціативу й оголошує про відкриття власної зимової локації. Цьогоріч вона буде особливою: в умовах максимальної економії електрики та з обмеженими ресурсами.

Не просто дарувати зимові свята, а й лишатися помічником ЗСУ й держави

Щороку Осокор радував містян та гостей новорічними дивами. Цьогоріч команда не відмовилася від свого завдання. Ба більше — цілей тепер стало більше. Тримати культурний фронт, що багато років нищила рф, продовжувати давати робочі місця, платити податки та невпинно фінансово допомагати армії.

Просто дякую тобі, Британіє!

З допомогою таких вірних друзів, як Велика Британія, Україна щодня стає ближчою до перемоги. Саме тому команда Osocor Residence вирішила віддячити їй і присвятити цьогорічну зимову локацію історії величної держави. Однак це б виявився надто великий масштаб у воєнні часи. Тому задля економії ресурсів і електроенергії новорічна локація від Osocor Residence занурить гостей в атмосферу столиці Великобританії — казкового королівського Лондона.

Лондон — це велична Трафальгарська площа, неймовірний Біг Бен, історичні паби, де пропускали пінту-другу Байрон і Дікенс, незмінні червоні автобуси і, звісно, Таверський міст. Саме його велетенська статуя розташується посеред зимової резиденції Osocor. Її збудував столичний митець Іван Длугунович, відомий, зокрема, гігантською скульптурою англійського бульдога на Петрівці.

На території містечка гості зустрінуть і двох найвизначніших постатей Великої Британії минулого та сучасності. Один з них, — справжній друг України, колишній прем’єр Борис Джонсон й видатний світовий лідер, який чи не самотужки подолав нацистську агресію, сер Вінстон Черчилль. Із ними можна буде зробити безліч фото на пам’ять.

Пізніше до Джонсона й Черчилля доєднаються й інші знамениті фігури британської історії та культури —  король Артур, Шерлок Холмс та інші.

Безперечно, незмінними залишаться всі атрибути казкових зимових канікул в Osocor Residence: велика ковзанка, атракціони, льодові вистави, новорічні та різдвяні перформанси й активні програми для дітей та дорослих.

У зимовому містечку London Story лунатиме й музика — без сумніву, виключно британська. Артисти гратимуть для гостей триб’ют-концерти, присвячені творчості Елтона Джона, Стінга, Queen та інших.

Osocor Winter Residence: розклад та вартість

Зимова казка по-лондонськи офіційно стартує в Osocor Residence 10–11 грудня о 10 ранку. З дня відкриття розклад буде незмінним: гостей чекатимуть щодня з 10:00 до 22:00.

У святкові й вихідні дні вхід для дорослих вартуватиме 500 гривень, для дітей — 350 гривень. У будні ж ціна лишатиметься єдиною — 200 гривень.

Купити квитки