Life style

Have A Rest зізнається у коханні до України з новою колекцією патріотичних smart – валіз

Бренд Have A Rest народився та розвивається в Україні, тому команда бренду вирішила зізнатися у любові до України у притаманному їм стилі, та створила нову колекцію валіз. В колекції представлені класичні smart-валізи, виконані у патріотичних кольорах Freedom Blue та Energizing Yellow. 

Команда Have A Rest  вірить, що кожна подорож унікальна, та всіх їх об’єднує дорога додому та через нову колекцію патріотичних валіз виразила свою підтримку кожному, хто вимушено покинув домівку та мріє повернутися додому.

Валізи колекції створені з полікарбонату та виконані в традиційних для бренду розмірах Small, Medium і Large. У моделі розміру S вбудовано USB-порт та Power Bank у комплекті, що завжди допоможуть зарядити телефон під час очікування рейсу. А вбудовані у валізи M і L ваги допоможуть самостійно дізнатися вагу багажу ще до прибуття в аеропорт.

«Україна — це наш дім. Вона завжди в нашому серці та в наших думках. Тому створюючи нові моделі smart-валіз у кольорах Freedom Blue та Energizing Yellow, нам хотілося зробити унікальну річ, що допоможе без зайвих слів розказати звідки ти або кого підтримуєш. Сподіваємося у нас це вийшло!» — розповідає засновниця Have A Rest, Аліна Долініна.

Кампейн для патріотичних валіз був створений та відзнятий цим літом за участі продюсера Марини Сандугей спільно з фотографом Поліною Гребеник, а над образами моделей працювали стиліст Аня Матвіюк в команді з Марією Совою.  

Валізи колекції можна роздивитися детальніше на сайті Have A Rest.