Life style

Всі. Свої проведуть «Чуйний маркет»

10–11 грудня команда Всі. Свої організовує на Десятинній, 12 «Чуйний маркет». Аби кожен гість події мав можливість проявити увагу до себе, своїх близьких і друзів у вигляді подарунка. А ще — щоб підтримати українських виробників та подарувати усім присутнім невеличку радість у ці передсвяткові й одночасно непрості дні.

Що шукати на маркеті

Подія збере 150+ локальних брендів з продукцією різних категорій. Буде одяг та взуття, аксесуари та прикраси, декор для дому та кераміка, свічки та кухонне приладдя, текстиль та косметика, а також гастрономія (солодощі, сир, ковбаса, вино, настоянки, хліб, закуски).

На 1а поверсі розміститься поп-ап стор «ВільнаЯ» з лімітованими колекціями українських дизайнерів.

1 поверх займе кав’ярня, а також тут можна буде долучитися до добрих справ партнерів Всі. Свої – благодійних ініціатив та фондів.

На −1 поверсі будуть бренди категорії «Дім та декор».

На −2 поверсі розташуються виробники гастрономії та фудкорт.

На −3 поверх заповнять бренди одягу, аксесуарів, прикрас.

Безпека

Проведення маркету в умовах воєнного стану вимагає дотримання певних правил. Задля безпеки гостей маркету:

– Якщо оголосять повітряну тривогу, маркет буде призупинений до її відбою.

– Під час тривоги організатори попросять гостей покинути маркет і перейти в найближче укриття: на локації можна отримати інформацію про найближче сховище.

– Маркет знову відчинить двері для відвідувачів після оголошення відбою тривоги.

Організатори радять також не забувати, що у столиці новий сплеск захворювань на коронавірус: потурбуйтеся, щоб у вас була з собою маска та дотримуйтеся безпечної дистанції.

Що? Де? Коли?

Чуйний маркет відбудеться 10–11 грудня у Києві, на Десятинній, 12. Маркет працюватиме з 10:00 до 19:00 години. Вхід вільний.

Comments are closed.