Life style

MONATIK “Направляй мене”: артист презентує мотивуючу композицію, присвячену захисту та підтримці ментального здоров’я

Музика MONATIK завжди була і є музичною та арт-терапією, що зашиває душі мільйонів людей по всьому світові. Тому серед багатьох музикантів сучасності саме MONATIK було обрано стати амбасадором Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”, ініційованої Першою Леді України – Оленою Зеленською.

В Києві пройшов Третій щорічний Саміт Перших Леді та Джентельменів, на який з’їхалися представники більше аніж із 30 країн світу. Головна тема Саміту – ментальне здоров’я українців. Саме до цієї події MONATIK, як амбасадор програми ментального здоров’я, створив саундтрек “Направляй мене”.

LIVE-презентація виступу MONATIK на Саміті транслювалася більше аніж на тридцяти центральних телеканалах Європи та світу. Режисером виступу стала Катя Царик, а хореографом-постановником – Марина Кущева.

Головний посил пісні “Направляй мене” – світла лірика, що мотивує знаходити в собі сили та підтримувати один одного. Це музика про об’єднання, стійкість духу та світлі емоції, які ми маємо знаходити один в одному. В своєму виступі артист поєднав музично-танцювальну терапію, яка так необхідна наразі українцям.

Нагадаємо, що 23 та 24 вересня в Києві відбудуться великі благодійні концерти MONATIK “ART Оборона”. Зібрані кошти підуть на дітей та сімей з деокупованих та прифронтових територій.