Life style

Черговий бенгер: Alena Omargalieva презентувала пісню “Боляче”

Співачка Alena Omargalieva презентує любовну сповідь “Боляче” про дівчину, яка не може зректися своїх почуттів від нерозділеного кохання.

Про біль від важкого розставання артистка розповідає у своїй новій баладі. В центрі уваги – історія однієї дівчини. Вона уособлює тисячі людей, які роками живуть з невимовною тугою, тримаючи в голові образ того самого або тієї єдиної, кохання з якими було втрачено. В цій роботі Alena Omargalieva виступила оповідачкою.

“Всі ми знаємо на власному досвіді, що несе за собою втрачене кохання. Через нього ми блукаємо по світу та проживаємо біль наодинці. Я хочу, щоб ця пісня допомогла кожній дівчині справитись у такий складний час. Варто подякувати за свої почуття, які були і йти далі, несучи в собі надію знайти своє справжнє кохання. Повірте, ви його знайдете, я знаю про що кажу, – прокоментувала співачка.

«А мені чомусь так боляче… Чуєш, боляче» — рядки пісні, що відчуваються гіркотою в серці від втраченого кохання. Неземний голос співачки захоплює глибокою вразливістю та тугою з перших секунд пісні.

Попередній трек Alena Omargalieva «На краю» став віддушиною всіх, хто чекає рідних з війни. Всього за декілька днів в соцмережах на нього зняли більше 12 000 відео, багато з яких викладають дівчата в пам’ять про своїх хлопців, які вже ніколи не повернуться додому.

Подивитись нову відеороботу Alena Omargalieva — «Боляче» можна вже зараз на YouTube