Life style

«Блекаут який надихає»: Нікіта Кісельов та Наталка Денисенко анонсували спільну роботу

13 січня співак Нікіта Кісельов та Наталка Денисенко презентують сумісний альбом-колаборацію, в якому будуть звучати не тільки пісні у виконанні композитора, а ще й глибокі авторські білі вірші, які прочитала Наталка Денисенко.

«Коли не відволікаєшся на постійний потік інформації, сидячі в повній темряві з розрядженим телефоном, тобі приходять дуже творчі думки, саме так були написані монологи Наталки», – прокоментував Нікіта Кісельов.

Робота над альбомом проходила в часи повномасштабного блекауту, тому співак і актриса записували «прохолодний альбом» у темній та холодній студії звукозапису, використовувавши портативний мікрофон та акумулятори для підключення до комп’ютера. 

«Ми зустрілися в студії, яка була без світла, тому було дуже холодно, без перебільшень, дійсно йшов пар із рота. Альбом називається «прохолодно», що дуже символічно, враховуючи обставини під час запису. Мене зігрівала думка про цей неймовірний творчий процес.

Атмосфера була дуже чуттєва інтимна, я чула тільки свій голос, і мені здається,  саме тому і вийшло дуже чесно та красиво», – розповіла Наталка.

13 січня «Прохолодний альбом» буде доступний на усіх цифрових майданчиках