Life style

DOROFEEVA не стримує емоцій у новій роботі “вотсап”

DOROFEEVA продовжує пошуки “сенсів” у новій музиці. Вона вкладає у нові пісні власні емоції,особисті історії, а також творчу рефлексію щодо переживань і відчуттів людей навколо.

“Розлука, відстань, розставання, емоційна напруга, внутрішній надрив і розпач – це те, що переживає багато людей зараз. Я бачу ці історії щодня, відчуваю їх, пропускаю крізь себе. Тому пісня “вотсап” така надривна, настільки переповнена емоціями. Це моя найсерйозніша пісня, вона нова для мене – за змістом і за вокальною подачею” DOROFEEVA

Вайб пісні надихнув режисера кліпа Інді Хаіта на  нестандартне відео: “Я шукав підхід, щоб передати надрив та емоційність, що є у пісні, і саме пісня підказала мені рішення у вигляді крутої барабанної партії. Я вирішив показати дівчину, яка важко переживає розлуку, і весь свій біль та розпач вкладає в кожний удар барабанної палички. Вона грає й грає, поки сили не закінчуються”.

Якщо вам здається, що темп гри – ефект монтажу, то ні – все відбувалось по-справжньому.  Надя менш ніж за тиждень опанувала новий для себе інструмент: “Музика – те, що мене завжди лікує. А коли Інді запропонував грати на барабанах у кліпі, я спочатку посміялась, тому що це нереально, а потім зрозуміла, що треба додавати творчих проявів до свого життя, робити щось понад… Навіть не уявляла, що в мене такий хист до барабанів, і що мені так сподобається”. 

До речі, пісня набула популярності у соцмережах ще до офіційної прем’єри: в instagram – одразу після київського концерту, де DOROFEEVA заспівала її вперше, а у TikTok користувачі за декілька днів відзняли понад 3 тисячі відео на звук “вотсап”.

Хай ця музична робота стане для вас розрадою. І ви завжди чутимете на тому кінці слухавки відповідь улюбленого голосу.

“вотсап” – друга пісня, написана разом з Мішею Кацуріним. Перша, “Щоб не було”, стала улюбленим хітом для багатьох українців – це підтверджують понад 5 млн переглядів на YouTube, топові місця у чартах музичних платформ та понад 30 тисяч відео користувачів в ТікТок, в тому числі й надзвичайні тіктоки наших військових. 

 

Comments are closed.