Fashion

Rikky Hype презентував лінійку верхнього одягу

Український бренд Rikky Hype, що нещодавно представив осінню колекцію, сфокусовану на осінніх відчуттях, до якої, крім спортивного одягу і білизни увійшли базові речі, розширює асортимент і презентує капсулу верхнього одягу.

В лінійці наявна яскрава модель пуховика — вкорочена куртка оверсайз силуету на затяжці. Високий ворот та манжети на рукавах забезпечують речі якісний захист від вітру. Виріб пропрацьований максимально і створений у різних розмірах та для покупців різного віку — це підкреслено у зйомці колекції.

Річ підходить для носіння в осінньо-зимовий період і пристосована до будь-яких погодних умов – від вітру до снігу.

Відтінки — базовий чорний, світлий крем-брюле та гірчичний кольори.

Колекція вже доступна на сайті.

Rikky Hype – український бренд спортивного одягу та білизни для впевнених у собі жінок, що звикли досягати своїх цілей, та не йти на компроміси. Усі вироби гарно поєднуються між собою та доповнюють один одного: придбавши один набір, ви завжди зможете доповнити його новим топом, футболкою чи іншою новинкою, таким чином урізноманітнюючи образ.

Бренд з перших днів війни займається волонтерською діяльністю, і на початку вторгнення навіть призупиняв роботу для повноцінної допомоги армії. Щомісяця проєкт донатить близько мільйона гривень.
“Наша підтримка є цілеспрямованою для певних бригад, що є перевіреними, і де є контакти з офіцерами керівного складу, тому що ми отримуємо запити виключно на те, що дійсно потрібно”, — говорять засновники.