Fashion

TOTÉ представив осінньо-зимову колекцію

Скандинавський мінімалізм: TOTÉ представив осінньо-зимову колекцію

Український бренд TOTÉ представив мінімалістичну осінньо-зимову колекцію з бестселерами та новими моделями. 

Особливості колекцій TOTÉ — оверсайз костюми, скандинавський стиль та ставка на позачасовість, а не односезонні тренди.

«TOTÉ натхненний скандинавським стилем з його мінімалізмом, але, одночасно з тим, і вишуканістю, чіткими лініями, ставкою на матеріали високої якості. Цього року на Тижні моди в Копенгагені я не лише представляла Україну на міжнародній арені, а й надихалася брендами, людьми та поповнила свій мудборд для майбутніх колекцій TOTÉ», — ділиться дизайнерка бренду Аліна Френдій.

Мінімалізм в інтерпретації TOTÉ — це костюм трійка в гусячу лапку та у смужку, білі брюки та жакет-боді в тон, а в центрі колекції — сорочка карго, модель з екошкіри та блейзер з розрізами на плечах. Верхній одяг для цієї осені та зими TOTÉ пропонує у класичних для себе оверсайз силуетах і відтінках. Тренчі з екошкіри, бестселери бренду, представлені в чорному й сірому кольорах — тепер і в оновленій моделі, яка підходить також для чоловіків. А для більш прохолодних днів можна обрати пальто класичного крою в гусячу лапку. 

До колекції також увійшли сукні плісе, на цей раз у коричневому, теракотовому та блакитному відтінках. Романтичну лінію продовжують чорна атласна максісукня з широкими рукавами й розрізом на спині та спідниця плісе. 

Вперше бренд представив аксесуар — срібну сережку, яку можна замовити або отримати в подарунок до замовлення.

TOTÉ

https://tote-collection.com/ 

https://www.instagram.com/totecollection/

Аліна Френдій

https://www.instagram.com/alina_frendiy/

You may also like

Comments are closed.

More in:Fashion